۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 239 | تاریخ انتشار: ۱۶:۳۴:۱۴ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار قزوین: مدیران در تصمیم گیری های خود جرات و جسارت به خرج دهند

قزوین روز :

استاندار قزوین: مدیران در تصمیم گیری های خود جرات و جسارت به خرج دهند

قزوین-ایرنا- استاندار قزوین گفت: مدیران باید در تصمیم گیری های خود با رعایت چارچوب های قانونی و عقلانی، جرات و جسارت لازم داشته باشند.

81946356-70489365.jpg

به گزارش ایرنا، فریدون همتی روز سه شنبه در نشست با محمد پژمان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان ملی زمین و مسکن افزود: جرات و جسارت مدیران در اجرای کارها و تصمیم ها لازم و ضروری است.
وی اظهارکرد: محافظه کاری و دست به عصا بودن مدیران تصمیم گیریها را با مشکل مواجه و آسیب جدی مدیریتی محسوب می شود.
استاندار قزوین، دولت را حامی مدیران قانونمدار و سالمی که در تصمیم گیری ها شجاعانه عمل می کنند دانست و گفت: مدیران نباید به خاطر ترس از حاشیه های کوچک از تصمیمات و کارهای بزرگ عقب نشینی کنند.
وی اظهارکرد: به عنوان استاندار، حامی مدیرانی که کارهای خود را قاطعانه، شجاعانه و مدبرانه حول محور عقلانیت و تدبیر، پیش می برند، هستم.
نماینده عالی دولت در استان قزوین، فعالیت های عمرانی دولت تدبیر و امید را دارای رویکردی عاقلانه دانست و اظهارداشت: به دلیل محدودیت های مالی دولت و کاهش قیمت نفت، دولت طرح های نیمه تمام را اولویت خود قرار داده است.
همتی خاطرنشان کرد: تکمیل طرح های مهم نیمه تمام در کمک به اقتصاد ملی و رفع نیازهای مردم نقش مهم و قابل توجهی دارد.
وی در ادامه با بیان اینکه ۴۴ درصد از طرح مسکن مهر قزوین در دولت تدبیر و امید عملیاتی شده است، به ساخت ۲۵ هزار واحد مسکونی در شهرک مهرگان و پیش بینی سکونت ۱۰۰ هزار نفر در آن اشاره کرد و افزود: با تدبیر مدیران محلی به دنبال ساخت و یا تکمیل و تامین تمامی زیرساخت های خدماتی و رفاهی مورد نیاز مردم در این شهرک هستیم.
همتی با اشاره به ساخت فضاهایی چون بوستان ها، مساجد، پاسگاه های پلیس و سالن های ورزشی در شهرک مهرگان، اظهارکرد: تاسیسات زیربنایی و خدماتی ایجاد شده در این شهرک جزو بهترین و زیباترین تاسیسات ایجاد شده در مناطق مسکونی مهر کشور به شمار می روند.
استاندار قزوین با تاکید بر تلاش برای تکمیل طرح های زیربنایی و خدماتی در مسکن مهر قزوین، گفت: در این رابطه از سازمان ملی زمین و مسکن نیز انتظار حمایت و همراهی داریم.
همتی در ادامه با اشاره به اجرای طرح ساماندهی آستان امامزاده حسین(ع) قزوین با مشارکت شهرداری، ادارات کل میراث فرهنگی، اوقاف و راه و شهرسازی، آنرا یکی از طرح های اولویت دار استان دانست و اظهار داشت: باید با حمایت های سازمان ملی زمین و مسکن از طولانی شدن اجرای این طرح مهم که در تقویت حوزه های فرهنگی و معنوی و گردشگری قزوین مهم است، جلوگیری کرده و بر سرعت کار این پروژه را افزایش دهیم.
همتی در ادامه با بیان اینکه قزوین دارای دو بیمارستان فرسوده است که در موقعیت نامناسبی واقع شده اند، افزود: بنا داریم تا در ازای واگذاری بیمارستان های بوعلی و شهید رجایی به شهرداری، در یک محیط مناسب مراکز درمانی جایگزین آنها را احداث کنیم که در این زمینه نیز به مساعدت و همکاری سازمان ملی زمین و مسکن نیاز داریم.
وی، اراده مدیران استان قزوین برای انجام طرح ها با سرعت بالا و کیفیت لازم را جدی دانست و گفت: معتقدیم که اجرای طرح ها را باید از حالت روزمرگی و طولانی شدن خارج کنیم.
مدیرکل راه و شهرسازی قزوین نیز در این نشست گفت: یکی از طرح های عمرانی و زیرساختی قزوین، طرح ساماندهی آستان امامزاده حسین(ع) است اجرای آن نیازمند ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار می باشد.
حامد مانی فر سهم وزارت راه و شهرسازی برای اجرای این طرح را ۳۰۰ میلیارد ریال خواند و افزود: از این میزان ۱۵۰ میلیارد ریال از محل دارایی های سازمان ملی زمین و مسکن و ۱۵۰ میلیارد ریال نیز از سوی شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری تامین می شود.
وی اظهار امیدواری کرد با همفکری و تعامل دستگاه هایی که در اجرای طرح ساماندهی آستان امامزاده حسین(ع) مشارکت دارند، اجرای این پروژه که در تقویت هویت دینی و فرهنگی قزوین و تقویت حوزه گردشگری موثر است سرعت بیشتری به خود بگیرد.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار