چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1925 | تاریخ انتشار: ۱۸:۲۰:۳۳ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار قزوین: پژوهش ها باید براساس نیازهای جامعه انجام شود

قزوین روز :

استاندار قزوین: پژوهش ها باید براساس نیازهای جامعه انجام شود

قزوین-ایرنا- استاندار قزوین گفت: کارهای پژوهشی و تحقیقاتی باید براساس نیازهای جامعه انجام شود تا تاثیرگذار باشد.

81830968-70288824.jpg

به گزارش روابط عمومی استانداری قزوین که روز دوشنبه به ایرنا نمابر شده است، مرتضی روزبه در ستاد هفته پژوهش افزود:با توجه به اینکه هنوز فرصت کافی برای برنامه ریزی به منظور برگزاری برنامه های هفته پژوهش را در اختیار داریم انتظار می رود رویکرد استانی در برنامه های این هفته پررنگ تر دیده شود.
وی اضافه کرد: اگر با بررسی اتفاقاتی که در حوزه پژوهش استان رخ می دهد متوجه تغییراتی در این حوزه شویم، برگزاری هفته پژوهش موضوعیت دارد اما اگر احساس کنیم حدفاصل هفته پژوهش سال گذشته تا هفته پژوهش سال جاری به هر دلیلی کار قابل ارائه ای انجام نداده ایم نیازی به برگزاری برنامه های این هفته نیست.
استاندار قزوین اضافه کرد: قبل از فرا رسیدن هفته پژوهش باید برنامه ها و اقدامات انجام شده در حوزه پژوهش را رصد کنیم تا در صورت قابل قبول بودن اقدامات صورت گرفته نمایشگاه هفته پژوهش را برپا کنیم.
روزبه ادامه داد: نمایشگاه پژوهش از جنس نمایشگاه های پاییزه و امثال آن نیست که افراد زیادی از آن بازدید کنند بلکه هر اندازه جمعیت افرادی که در این نمایشگاه برای بازدید حضور پیدا می کنند، کمتر باشد بدون شک رضایت مندتر است.
وی عنوان کرد: افرادی که برای بازدید از نمایشگاه حضور پیدا می کنند باید تمرکز کافی داشته باشند و با صاحبان پروژه های ارائه شده گفت وگو کنند.
استاندار قزوین با بیان اینکه اگر موضوع جدیدی برای هفته پژوهش داشته باشیم نیمی از مسیر را طی کرده ایم، تصریح کرد: مجموعه پژوهش هایی که در استان انجام می شود باید نمود عملی داشته باشد و اگر با این دیدگاه به موضوع پژوهش نگاه کنیم، برگزاری برنامه های آن هفته مقدمه ای برای کار اصلی به شمار می رود.
روزبه گفت: باید دیدگاه واقع بینانه داشته باشیم و مشکلات سر راه خود را ببینیم زیرا متولی این مشکلات ما هستیم بنابراین باید راهکارهای علمی و عملی مناسبی برای رفع این مشکلات اتخاذ کنیم.
وی با تاکید بر اینکه برنامه های قابل اجرا در هفته پژوهش باید بر اساس یک نظام ارزیابی انتخاب شود، اظهار کرد: انتظار داریم در هفته پژوهش اقداماتی در راستای رفع مشکلات استان انجام شود زیرا هر یک از پژوهش های انجام شده قطع یقین هزینه هایی را داشته است.
استاندار قزوین افزود: با توجه به هزینه هایی که برای انجام پژوهش ها می شود باید ارتباط مطلوبی بین پژوهش های انجام شده و رفع مشکلات استان وجود داشته باشد تا این هزینه ها توجیه اقتصادی داشته باشد.
روزبه اضافه کرد: برخی از واحدهای صنعتی استان اقدامات خوبی در حوزه های پژوهشی انجام دادند که جای قدردانی دارد و باید از این ظرفیت ها در نمایشگاه هفته پژوهش استفاده شود.
وی ادامه داد: پژوهش هایی که در داخل استان انجام می شود باید به گونه ای طراحی شود که برای استان قابل بهره برداری بوده و بتوانیم از مزایای آن بهره مند شویم.
استاندار قزوین خاطرنشان کرد: تا پایان هفته جاری دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی باید فهرست پژوهش هایی که در یک سال گذشته انجام داده اند و برای عرضه در نمایشگاه هفته پژوهش آماده است را ارائه دهند.
روزبه در پایان گفت: دستگاه های حساس تر مانند جهاد کشاورزی، صنعت و معدن، محیط زیست، آب منطقه ای و آب و فاضلاب باید وارد این عرصه شده و فهرست پژوهش های خود را ارائه دهند.
برنامه های هفته پژوهش از ۲۳ تا ۲۷ آذر برگزار می شود.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار