۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 276 | تاریخ انتشار: ۱۶:۳۸:۲۸ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار قزوین چند طرح عمرانی،خدماتی را در شهرستان البرز افتتاح کرد

قزوین روز :

استاندار قزوین چند طرح عمرانی،خدماتی را در شهرستان البرز افتتاح کرد

قزوین-ایرنا- در چهارمین روز از دهه مبارک فجر، چند طرح خدماتی، عمرانی، کشاورزی با حضور استاندار قزوین و جمعی از مسئولان محلی در شهرستان البرز افتتاح و به بهره برداری رسید.

81949200-70495216.jpg

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا فریدون همتی در این مراسم، مجتمع پرورش ماهیان سرآبی دو منظوره در شهر الوند با ظرفیت ۲۵ تن در سال با ۱۵ میلیارد ریال اعتبار، طرح توسعه تولید و پرورش بچه ماهی با ظرفیت ۳۰۰ هزار قطعه با چهار میلیارد ریال، تعریض و بهسازی بلوار خلیج فارس الوند با ۴۵ میلیارد ریال اعتبار به طول هفت کیلومتر، جایگاه CNG میلاد نور جاده کمال آباد الوند با ۲۰ میلیارد ریال اعتبار، مجتمع خدماتی-رفاهی الماس درخشان در شهر محمدیه با ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار را به بهربرداری رساند.
همچنین در سفر استاندار قزوین عملیات اجرایی ساختمان دادگستری شهر محمدیه با اعتباری افزون بر ۱۷ میلیارد ریال آغاز شد.
استاندار همچنین در جریان سفرهای خود به شهرستان البرز پس از بازدید بوستان و مصلای شهر محمدیه با ائمه جمعه الوند دیدار و گفت گو کرد و سپس با حضور در منزل شهیدان محمدحسین رضایی و احمد شمسی پور با خانواده این شهیدان ملاقات کرد و در نهایت بر سر مزار شهید گمنام رفت و با نثار تاج گل بر مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.
شهرستان البرز با مرکزیت شهر الوند در ۱۵ کیلومتری استان قزوین واقع شده و به دلیل داشتن شهرک های صنعتی فعال از اهمیت بالایی در اقتصاد استان و کشور برخوردار است.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار