۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

عکس ماشین؛ عکس ماشین بنز g550

عكس جاذبه‌هاي گردشگري سنگاپور؛clementi

محبوبترین رنگهای منزل

والپيپر هاي كارتوني خوشگل

اكسسوري هاي زيبا براي نو عروسان

۳۰۲ Found

کد خبر: 475 | تاریخ انتشار: ۱۶:۵۱:۴۶ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استان قزوین به بلوغ و فهم سیاسی در انتخابات رسیده است

قزوین روز :

استاندار قزوین

استان قزوین به بلوغ و فهم سیاسی در انتخابات رسیده است

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: با توجه به شکل گیری فضای انتخاباتی و رفت و آمد چهره های مطرح به استان هیچ گونه تنش و درگیری تاکنون گزارش نشده و این مهم بیانگر بلوغ سیاسی و فهم انتخاباتی موجود در استان است.

81963574-70521585.jpg

به گزارش ایرنا، فریدون همتی روز یکشنبه در نشست توجیهی امنیت و انتخابات با قدردانی از حضور پرصلابت مردم استان در مراسم راهپمایی ۲۲ بهمن، افزود: حضور مردم در این راهپیمایی باشکوه، فوق العاده و متفاوت از گذشته ها بود.
وی با اشاره به دلایل شرکت گسترده مردم در این راهپیمایی اظهار کرد: مردم ما زمان شناس بوده و با تجزیه و تحلیل شرایط روز، در صحنه های مختلف حضوری مقتدر و حماسه گونه از خود خلق می کنند.
استاندار قزوین با اشاره به فضای انتخاباتی استان، تاکید کرد: طی ماههای گذشته و با وجود رفت و آمدهای طیف های مختلف سیاسی حتی یک مورد چالشی و درگیرانه به ما گزارش نشده و این مساله برای مسوولان استان حایز اهمیت می باشد.
همتی با اشاره به اینکه اندیشه پایه ساختن جامعه بوده و از تضارب آن می توان به بهترین نظر و رای دست یافت، اضافه کرد: جامعه همواره از تضارب آرا در حوزه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بالنده می شود و این تشخیص و فهم سیاسی خوشبختانه در این استان متبلور است.
وی به برگزاری انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی پیش رو اشاره و ادامه داد: یکی از برکت های نظام اسلامی ما، برگزاری انتخابات بوده و حکومت از این رهگذر فرصت دخالت و تعیین سرنوشت را به مردم خود داده و از این رو باید به بهترین شکل از این مساله صیانت و پاسداری شود.
همتی، انتخابات را مصداق نعمت بزرگ تعیین سرنوشت مردم به دست خود دانست و افزود: تمام بنیان های مدیریتی و حاکمیتی کشور با رای مردم انتخاب می شود و مجریان، ناظران، نامزدها و هواداران آنها باید در امانت داری، قانون مداری و پاسداری از رای مردم بکوشند.
مقام عالی استان تاکید کرد: برای تامین نظر شخصی خود هیچ گاه نباید از حدود اخلاق اسلامی و قانون خارج شویم و در این راه نیز امین رای مردم هم باشیم.
استاندار قزوین در ادامه تامین امنیت و نظم و آرامش انتخابات را خط قرمز نظام اعلام و خاطرنشان کرد: به هیچ کس و تحت هیچ شرایطی اجازه تعرض به این محدوده را نخواهیم داد.
وی مشارکت حداکثری مردم در این دوره از انتخابات را بسیار مهم دانست و گفت: دشمنان ما همیشه این اندیشه را القاء می کنند که مردم از نظام مایوس شده اند در حالیکه همین مردم در آستانه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ثابت کردند چنین افکاری هیچ پایه و اساسی ندارد.
همتی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مذاکرات اخیر تیم هسته ای کشورمان افزود: پیروزی در برابر ۱+۵ که خود را مالک دهکده جهانی می دانند افتخار بزرگی برای مردم ایران بود که با رهنمودهای مقام معظم رهبری، اتحاد ملت و دولت و در نتیجه به ثمر نشستن خون شهدای هسته ای به دست آمد.
وی ادامه داد: زمانی دشمنان حق تحصیل در رشته های فیزیک و شیمی را نیز برای ایرانیان به رسمیت نمی شناختند اما امروز ما را به عنوان یک کشور هسته ای که حق تحقیق و توسعه دانش هسته ای خود را دارد، می شناسند.
همتی با اشاره به برچیده شدن تحریم ها، قطع نامه ها و پرونده هسته ای کشورمان که با پیروزی ملت و دولت ایران و شکست مفتضحانه دشمن همراه بود، اضافه کرد: دشمن اگر در دوره اجرای برجام با حضور حداکثری مردم نیز روبرو شود چاره ای جز تسلیم شدن و پذیرش خواست ملت ایران را نخواهد داشت.
استاندار قزوین در پایان به نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی این استان خاطرنشان کرد: از شما می خواهم تا ضمن توجیه طرفدارانتان در زمان تبلیغات، از هرگونه تخریب و تشویش اذهان عمومی جلوگیری کنید و در غیر این صورت با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.
دهمین دوره انتخابات شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری هفتم اسفندماه برگزار خواهد شد.
۶۱۰۱/۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار