۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 459 | تاریخ انتشار: ۱۶:۵۱:۱۰ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استان قزوین در هفته ای که گذشت

قزوین روز :

استان قزوین در هفته ای که گذشت

قزوین-ایرنا- طنین ندای الله اکبر و نور افشانی آسمان قزوین در شب ۲۲ بهمن ماه و حضور انقلابی، پرشور و گسترده مردم قزوین در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن از مهمترین اخبار هفته گذشته قزوین بود.

81961958-70518566.jpg

به گزارش روز شنبه ایرنا مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر قزوین مملو از جمعیتی بود که در مقابل دیدگان جهانیان حماسه ای دیگر رقم زده شد.
همچنین همزمان با سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طنین الله اکبر و نور افشانی آسمان قزوین در شب ۲۲ بهمن به همت شهرداری، سپاه صاحب الامر (عج) و لشگر ۱۶ زرهی قزوین با حضور گسترده مردم برگزار شد.
استاندار قزوین نیز در هفته گذشته به مناسب فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن با سفر به شهرستان های آبیک، البرز و تاکستان و آوج بسیاری از طرح های عمرانی، بهداشتی و خدماتی را افتتاح کرد.
در این هفته سه نامزد مجلس خبرگان رهبری آیت الله علی اسلامی و حجج الاسلام مجید تلخانی و محمود رجبی در حوزه انتخابیه قزوین تائید نهایی شند.
عصر سه شنبه هفته گذشته نیز استاد جواد بختیاری در نشست تخصصی نقد و بررسی خوشنویسی دوره قاجار در تالار حافظ حوزه هنری قزوین گفت: اقدام های اولیه با یونسکو برای ثبت جهانی خط نستعلیق انجام شده است و این خط در آستانه ثبت جهانی قرار دارد.
انتصاب بخشدار مرکزی تاکستان، افتتاح هفتمین نمایشگاه تخصصی خودرو، قطعات و تجهیزات وابسته در قزوین، اجرای طرح ممیزی ۷۵۲ هزار هکتار از مراتع استان قزوین، برگزاری همایش تجلیل از پیرغلامان حسینی، برگزاری آیین بزرگداشت سرلشگر محمد سلیمی در قزوین از مهمترین اخبار هفته گذشته استان بوده اند.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار