۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 210 | تاریخ انتشار: ۱۶:۳۲:۳۱ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – امام جمعه قزوین: انقلاب اسلامی نشانه و معجزه الهی بود

قزوین روز :

امام جمعه قزوین: انقلاب اسلامی نشانه و معجزه الهی بود

قزوین – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، انقلاب اسلامی را نشانه و معجزه الهی دانست و گفت: در حالیکه رژیم شاهنشاهی مورد حمایت همه جانبه استکبار جهانی قرار داشت، انقلاب اسلامی سرانجام به فضل الهی و یاری مردم به پیروزی رسید.

81944886-70486721.jpg

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی روز دوشنبه در دیدار با فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروهای مسلح استان قزوین افزود: انقلاب اسلامی در حالی به پیروزی رسید که هیچ رسانه و قدرتی در دست انقلابیون نبود و شرایط سختی را نیز می گذراندند.
وی با اشاره به اینکه مشکل دشمنان انقلاب ما امروز مسایل هسته ای نیست، اظهارکرد: نگرانی آنان بسط و گسترش اسلام در سراسر جهان است تا جایی که تحلیل گران آنان معتقدند که تا سال ۲۰۵۰ تمام قاره اروپا اسلامی می شود.
حجت الاسلام عابدینی، گرایش به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و اسلام را بسیار مهم دانست و گفت: وقتی سیر تصاعدی گرایش به اسلام را در غرب مشاهده می کنیم، می بینیم که این اتفاق بسیار زودتر از زمان پیش بینی صورت می پذیرد.
وی اضافه کرد: امروز مسیحیان جهان به همراه مردم کشورهای مسلمان منطقه با انقلاب اسلامی ایران همراه شده و با علاقه برنامه و اهداف انقلاب را بررسی می کنند و امیدواریم پیام انقلاب به اقصی نقاط دنیا برسد.
در ابتدای این نشست، جانشین قرارگاه عملیاتی لشگر ۱۶ زرهی قزوین گفت: ارتش جمهوری اسلامی همگام با حرکت توده مردم، از همان ابتدای انقلاب و به دنبال تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و مبتنی بر قانون اساسی ماموریت استقلال و حفظ منافع کشور را برعهده گرفت.
امیر محمد رضایی افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی امروز در بالاترین میزان آمادگی خود قرار دارند و با بصیرت و تاسی از فرهنگ ناب عاشورا در هر زمانی آماده جانفشانی خواهند بود.
فرمانده انتظامی استان قزوین نیز گفت: نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح از ابتدای انقلاب در عرصه های مختلف حافظ نظم و امنیت بوده است.
سردار مهدی محمودی، انقلاب اسلامی را ثمره خون هزاران شهید و ایثارگر برشمرد و افزود: تقدیم ۱۳ هزار شهید، ۲۰ هزار جانباز و دو هزار و ۷۱ آزاده ناجا بیانگر حضور این نیرو در تمامی مقاطع انقلاب بوده و این جانفشانی پس از دوران دفاع مقدس نیز در عرصه های مختلف داخلی از جمله مبارزه با گروهک ها و قاچاقچیان هنوز هم ادامه دارد.
معاون اجرایی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین هم گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی که در یک فضای دو قطبی شرق و غرب روی داد علاوه بر فرو ریختن ابهت آنان، عظمت و سربلندی را برای مردم ایران رقم زد.
سرهنگ ابوالفضل طاهرخانی افزود: سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین یک هزار و ۵۰۰ برنامه فرهنگی و ورزشی در بخش های مختلف را در طول دهه مبارک فجر امسال در دستور کار خود قرار داده است.
۸۰۵۴/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار