۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 102 | تاریخ انتشار: ۱۶:۲۴:۴۱ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – امام جمعه قزوین: باید با تعهد و تخصص مشکلات کشور را رفع کنیم

قزوین روز :

امام جمعه قزوین: باید با تعهد و تخصص مشکلات کشور را رفع کنیم

قزوین – ایرنا- امام جمعه قزوین گفت: بیکاری، تورم و دیگر تنگناها خود بخود مرتفع نمی شود، بلکه باید با مدیریت دلسوزانه توام با تعهد و تخصص و خوداتکایی مشکلات را حل کنیم.

81930880-70463247.jpg

به گزارش ایرنا حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی در خطبه های نماز جمعه این هفته قزوین افزود: جمهوری اسلامی ایران از ظرفیت های مناسبی در بخش های مختلف برخوردار است و خوشبختانه در کشورمان سرمایه های طبیعی، معادن، مواد اولیه و سرمایه های اجتماعی و نیروهای انسانی زیادی در بخش های مختلف وجود دارد که باید برای بهبود شرایط اقتصادی و نیل به اهداف متعالی از بازی های سیاسی و رفتارهای غیراصولی دست برداشته و رفتارهای مبتنی بر ایمان و تلاش را تقویت به سمت تعهد صادقانه روی آوریم.
وی در ادامه به رویداد چهارم بهمن ۱۳۵۷ و محاصره فرودگاه مهرآباد توسط گارد اشاره کرد و گفت: در این روز نیروهای گارد که نوکر استکبار و آمریکا بودند با تانک فرودگاه را بستند تا مانع ورود امام راحل به کشور شوند که مردم در آن روز به تظاهرات و قیام علیه رژیم شاهنشاهی پرداختند و تعدادی نیز به شهادت رسیدند که این حرکات مردمی لرزه بر اندام دشمن انداخت.
حجت الاسلام عابدینی ادامه داد: در روز هفتم بهمن همان سال علمای بزرگ ایران نیز در مقابل دانشگاه تحصن کردند که سرانجام با توجه به مقاومت های ملت فهیم ایران در روز ۱۲ بهمن امام خمینی (ره) به کشور بازگشتند.
وی اضافه کرد: در آن روزهای پر التهاب دشمنان می خواستند تا نور الهی را در این کشور خاموش کنند که عنایت خداوند به مردم تعلق گرفت و نتوانستند به اهداف خود برسند.
حجت الاسلام عابدینی اضافه کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ۵۷ و کوتاه شدن دست استکبار جهانی از کشور ایران اسلامی، آمریکا و اسراییل تصمیم گرفتند تا جلوی پیشرفت جمهوری اسلامی را بگیرند و نگذارند فرهنگ دینی قدرتمند شده و به سایر نقاط جهان توسعه یابد.
امام جمعه قزوین تصریح کرد: همه ما مسوولین باید تلاش کنیم که تصمیم هایمان در کشور در راستای تحقق اراده الهی باشد و با دشمنان نظام و اسلام همیشه دشمن بوده و دوستی و دشمنی هایمان بر اساس قرب الهی باشد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در پایان به برگزاری اجلاس سراسری نماز در استان و برپایی نمایشگاهی به همین منظور اشاره کرد و گفت: برپایی این اجلاس یک گام جدی در راستای تقویت تقوا و فریضه الهی نماز است و امیدواریم نتایج و برکات خوبی در حوزه دین و اخلاق داشته باشد.
۷۳۹۰/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر