گمانه‌زنی پیرامون یک مبادله بزرگ بین استقلال و ذوب‌آهن

پای عابربانک در میان است

مشکل سرخابی‌ها برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا برطرف شد

هشدار بلومبرگ درباره تکرار سیاست‌های بوش علیه تهران

کریمی: پرسپولیس با مدیریت طاهری نتیجه گرفت

ایران در حال تبدیل کشورهای عربی به ارواح سرگردان

نقشه کثیف پسر ۲۵ ساله برای رسیدن به زن مطلقه

واکنش ایران به اظهارات ضد ایرانی ماکرون

کی‌روش چطور به روزبه چشمی رسید

کمالوندی: مهر و موم‌ تاسیسات هسته‌ای موقتی و عادی است

قاسمی: دوران فرافکنی‌ها و اتهام‌زنی‌های کودکانه به سر آمده است

همکاری ایران و عراق در اربعین امسال بسیار بهتر بود

کد خبر: 2221 | تاریخ انتشار: ۸:۲۴:۳۱ - پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

ایرنا – امام جمعه قزوین بر ضرورت ترویج کرسی های قرآن کریم تاکید کرد

Cloob

امام جمعه قزوین بر ضرورت ترویج کرسی های قرآن کریم تاکید کرد

قزوین – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، ترویج بیشتر کرسی های تفسیر قرآن کریم را امری ضروری و مهم دانست.

81967574-70529201.jpg

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه قزوین، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی در دیدار با مدیر موسسه ترویج فرهنگ قرآنی که با هدف ترویج کرسی های تفسیر قرآن در استان برگزار شد، افزود: مردم قزوین از گذشته های دور علاقه زیادی به برگزاری نشست های تفسیر قرآن کریم داشته و این مهم باعث رشد و توسعه فرهنگ قرآنی در بین مردم سطح استان نیز شده است.
وی با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ قرآنی در بین مردم، تاکید کرد: جلسه های فراوانی را در بخش تفسیر قرآن در بین مردم فهیم و قرآن دوست استان شاهد هستیم که این مهم حاصل تلاش های صورت گرفته از سوی مفسران قرآن کریم بوده است.
حجت الاسلام والمسلمین محمد موحدی نژاد نیز در این نشست گفت: باید تلاش کرد تا کرسی های تفسیر قرآن کریم در بین همه اقشار جامعه فراگیر شود تا برای هر صنفی این موضوع مورد توجه و اهمیت قرار گیرد.
وی دست یابی به این هدف را نیازمند ساختن نیروی انسانی لازم دانست و یادآور شد: هرچند بسیاری از طلاب و روحانیان از علم تفسیر بهره مند هستند اما فن بیان مقوله مهمی است که باید در میان صاحبان علم تفسیر تقویت شود.
حجت الاسلام والمسلمین موحدی نژاد اضافه کرد: تاکنون سه هزار طلبه در دوره های مقدماتی فن تفسیر قرآن شرکت کرده اند و این آمادگی وجود دارد تا در قزوین برای خواهران و برادران طلبه و روحانی این دوره برگزار شود.
حجت الاسلام والمسلمین علی عباسی، مدیر حوزه علمیه استان قزوین طرح فراگیر تفسیر قرآن کریم از سوی حجت الاسلام قرائتی را یادآور شد و افزود: همه ما این مساله را پذیرفته ایم و برای تحقق آن نیز خوشبختانه کارهای خوبی در قزوین صورت گرفته است.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر