۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 2157 | تاریخ انتشار: ۱۰:۳۴:۲۳ - دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز : امام جمعه قزوین خواستار رفع مشکل پرستاران و ارتقای خدمت در بیمارستان ها شد

قزوین روز :

امام جمعه قزوین خواستار رفع مشکل پرستاران و ارتقای خدمت در بیمارستان ها شد

قزوین – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین رفع مشکل پرستاران را امری ضروری دانست و گفت: ارایه خدمات در بیمارستان ها بی شک با رفع مشکلات پرستاران ارتقا می یابد.

81963244-70521061.jpg

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از دفتر امام جمعه قزوین، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی در دیدار با اعضای نظام پرستاری استان ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، افزود: پیامبر گرامی اسلام (ص) نخستین کسی بود که در تاریخ اسلام از پرستاران در جنگ ها استفاده کردند و در این راه حضرت زینب (س) و امام زین العابدین (ع) نیز شاخص ترین مجریان این امر هستند.
وی تامین سلامت روانی افراد در جامعه را مساله مهم و حیاتی برشمرد و اظهار کرد: تحقق این موضوع بسیاری از بیماری های جسمی، نزاع ها و حتی تصادف های رانندگی که برخواسته از نبود سلامت روان افراد است را کاهش می دهد.
امام جمعه قزوین به نقش ذکر در حفظ آرامش قلبی در هر حوزه کاری اشاره و خاطرنشان کرد: امام سجاد (ع) فرمودند ‘حضرت زینب (س) هیچ گاه نماز شبشان را ترک نکردند و این مهم در حفظ آرامش قلبی ایشان بسیار موثر بود و با بهره گیری از ذکر و یاد خدا توانستند با سربلندی و عزت از اهداف کربلا دفاع کنند’.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین یادآور شد: آرامش پرستاران در هنگام کار بیش از هر خدمت دیگری به بیماران کمک می کند و برای تحقق این هدف باید در رفع مشکل آنان تلاش های اساسی انجام شود.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار