نامه انتقادی مطهری به حسین شریعتمداری

عکس بسیار جالب و عجیبی که سایت فدراسیون از بازیکن پرسپولیس منتشر کرد.

جهانگیری: محدودیت‌های منابع دولت جدی است

ادعای بزرگ مالی درباره پرسپولیس طاهری و حسین هدایتی در برنامه نود فاش شد!

وزیر اطلاعات: افراط گرایی مذهبی در هر دین به حرکت‌های ناهنجار می‌انجامد

خوش خواب‌ها چه ویژگی هایی دارند

واکنش معنادار سرمربی استقلال به هواداران پرسپولیس

ناشناخته بودن در جام‌جهانی به سود ایران خواهد بود

برانکو: دیدار با صنعت نفت بعد از داربی سخت‌ترین مسابقه ما بود

ناگفته‌های بهمنی از ضراب، زنجانی و خاوری

واقعا جای ستاره پرسپولیس در تیم ملی خالی است

شلیک موشک به جنوب سرزمین های اشغالی

کد خبر: 1339 | تاریخ انتشار: ۱۷:۴۲:۲۲ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – امام جمعه قزوین: کار آموزش و پرورش کودکان با حساسیت بیشتری دنبال شود

قزوین روز :

امام جمعه قزوین: کار آموزش و پرورش کودکان با حساسیت بیشتری دنبال شود

قزوین – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: با توجه به اینکه انسان ها در سن بالا کمتر آموزش پذیر هستند از این رو کار آموزش و پرورش کودکان باید با حساسیت بیشتر دنبال شود.

81926548-70456213.jpg

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه قزوین، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی در دیدار با جمعی از کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین افزود:شهید بهشتی و باهنر پیش از انقلاب کتاب های مربوط به کودکان را با همکاری تیمی مورد ارزیابی قرار داده و براساس تاثیرگذاری، آنها را رتبه بندی و در اختیار آنان قرار می دادند.
وی با اشاره به اینکه کار شهید بهشتی و باهنر در دوران خفقان طاغوت نخستین حرکت در راستای پرورش کودکان و نوجوانان بود، خاطر نشان کرد: کاری که امروز این کانون انجام می دهد در واقع ادامه برنامه های گذشته است.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه حق کشی، ظلم، بی مهری و کوچک کردن شخصیت دیگران در جامعه ما بسیار زیاد شده، یادآور شد: برای از بین بردن این آفت ها در جامعه باید آموزش کودکان به طور جدی و با حساسیت بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی اضافه کرد: کودکان مستعد و آماده تغییر و تحول هستند و هر جریان فکری که اول به قوه و حافظه آنان ورود پیدا کند، اندیشه و فکر کودکان و نوجوانان را در مسیر جریان فکری خود قرار خواهد داد.
وی، اساتید دانشگاههای را که در بالاترین سطح علمی کشور تدریس می کنند را پرورش یافته مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دانست و گفت: اگر در این مراکز کارها به درستی انجام شود، افراد صاحب اخلاق و عقاید درست شده و جامعه نیز اصلاح می شود.
مژده اروجی، مدیرکل کانون پرورش فکری استان قزوین در ابتدای این دیدار با ارایه گزارشی از عملکرد این مرکز، اظهار کرد: این مرکز مجموعه فعالیت های فرهنگی، هنری و ادبی را در راستای استعدادیابی و پرورش فکر و اندیشه کودکان دنبال می کند.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار