۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 443 | تاریخ انتشار: ۱۶:۵۰:۳۱ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – امام جمعه قزوین: ۲۲ بهمن روز اعلام همبستگی با مستضعفان و انزجار از مستکبران است

قزوین روز :

حماسه همدلی و مشارکت

امام جمعه قزوین: ۲۲ بهمن روز اعلام همبستگی با مستضعفان و انزجار از مستکبران است

قزوین-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: ۲۲ بهمن روز اعلام همبستگی با مستضعفان و ملت های آزاده و انزجار از مستکبران و ظالمان است.

81959888-70514567.jpg

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در قزوین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حضور با شکوه و پرصلابت مردم خداجو، ولایتمدار و مومن میهن اسلامی در راهپیمایی امروز بدون شک برای دشمنان مایه یاس و ناامیدی و برای ملت های مسلمان و آزاده و مستضعف مایه خوشحالی و امید را به همراه داشت.
وی، حضور باشکوه مردم در راهپیمایی امروز را نشان از بصیرت، آگاهی و هوشیاری آنها دانست و اظهارکرد: این حضور یکپارچه و عظیم مردمی و امت حزب الله ایران، بار دیگر وفاداری ملت انقلابی، متعهد و مومن میهن اسلامی را به انقلاب، نظام و ولایت فقیه را به اثبات رساند.
امام جمعه قزوین، حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را بشارت دهنده مشارکت حداکثری در پای صندوق های رای دانست و اظهار داشت: ملت ایران به سرنوشت خود حساسند و بدون شک مانند یوم الله امروز در هفتم اسفند ماه نیز حضوری حماسی در پای صندوق های رای خواهند داشت.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار