۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 2141 | تاریخ انتشار: ۱۰:۳۲:۰۸ - دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز :امروز جمهوری اسلامی به بازیگری موثر در معادلات جهانی تبدیل شده است

قزوین روز :

معاون وزیر اطلاعات:

امروز جمهوری اسلامی به بازیگری موثر در معادلات جهانی تبدیل شده است

قزوین-ایرنا- امروز جمهوری اسلامی به بازیگری قدرتمند و موثر در معادلات جهانی تبدیل شده، بگونه ای که حل و فصل بسیاری از مسایل و مناقشات بویژه در منطقه، بدون حضور و جلب نظر ایران ممکن نیست و این جایگاه و اقتدار نتیجه گفتمان انقلاب و قدرت جمهوری اسلامی است.

81963657-70521764.jpg

به گزارش ایرنا معاون وزیر اطلاعات روز دوشنبه در جلسه ای با موضوع امنیت و انتخابات که با حضور نامزدهای انتخابات و اعضای هیاتهای نظارت و اجرایی و مسوولان برگزار کننده انتخابات در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، افزود: با رهنمودهای مقام معظم رهبری، تدبیر دولت یازدهم و حمایت آحاد مردم، جایگاه ایران در منطقه و نظام بین الملل در جایگاه مطلوب و بالاترین سطح قرار دارد.
وی با بیان اینکه ایران برای کشورهای دوست و همسایه مایه افتخار و اتکا است، اظهارکرد: بشار اسد در سوریه و حیدرالعبادی در عراق به استناد و اتکا به جمهوری اسلامی ایران با دشمنان و داعش می جنگند و جبهه مقاومت نیز با تکیه بر ایران حرکت می کند.
وی خاطرنشان کرد: بسیاری از همسایگان، جمهوری اسلامی را به عنوان قدرت برتر شناخته اند و این جایگاه نشات گرفته از گفتمان انقلاب اسلامی و همدلی و یکپارچگی ساخت درونی قدرت جمهوری اسلامی به دست آمده است.
این مقام مسوول ادامه داد: امروز باید قدر این جایگاه رفیع نظام را بدانیم و به گونه ای عمل کنیم که به وجهه بین المللی نظام خدشه ای وارد نشود و با آینده نگری، مشکلات موجود را بررسی کرده و در جهت حل آنها بکوشیم.
وی ادامه داد: چهار رکن امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت حداکثری در انتخابات برای نظام از اهمیت بالایی برخوردار است و این معنا با همدلی مردم و دست اندرکاران انتخابات محقق می شود.
وی افزود: طبق نظرسنجی ها، دو سوم جامعه در سراسر کشور برای شرکت در انتخابات اعلام آمادگی کرده اند و تمام کسانی که خود را در خانواده انقلاب تعریف می کنند و دل در گرو آرمانهای امام راحل، مقام عظمای ولایت و ارزش های انقلاب دارند در انتخابات شرکت خواهند کرد.
معاون وزیر اطلاعات ادامه داد: تفاوت نگرش ها و اختلاف سلایق همیشه وجود داشته ولی اعتقاد و التزام به اصل نظام و ولایت و دغدغه برای نظام اسلامی، تمامی گروهها و جریانهای سیاسی انقلاب را به پای صندوق های را می کشاند.
وی ادامه داد: ایران اسلامی در منطقه تنها کشوری است که به طور متوسط سالانه یک انتخابات برگزار می کند و گردش نخبگان را در سطح قوای خود دارد و این افتخاری برای نظامی مبتنی بر مردم سالاری دینی است.
وی با تاکید بر حفظ هوشمندی در برگزاری انتخابات ادامه داد: کانال های بحران زا و تهدیدات بیرونی و درونی شناسایی شده تا دشمنان نتوانند با سیاه نمایی و القای اندیشه های خلاف واقع، از فرصت ها در پی تخریب انتخابات سو استفاده کنند.
این مقام امنیتی تصریح کرد: در حوزه سلامت انتخابات نیز از ابتدا تا انتها قانون معیار عمل است و باید اصل بی طرفی در انتخابات از سوی همه دست اندرکاران انتخابات رعایت شود.
وی خطاب به نامزدهای انتخابات گفت: باید با نصب العین قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری، در جهت اثبات و بیان ظرفیت های خود بکوشید و از تخریب و توهین سایر نامزدهای انتخاباتی پرهیز کنید.
مدیرکل اجتماعی وزارت اطلاعات نیز در این جلسه گفت: انتخابات مظهر قدرت و اقتدار نظام است و کارآمدی بالایی برای تقویت اقتدار داخلی و خارجی نظام دارد.
وی افزود: اهم رخدادهای انتخاباتی در فضای مجازی از قبیل تشکیل کمپین های حمایتی و مشارکتی، انجام نظرسنجی های مجازی، گسترش شایعات و مشاجرات جریانی و سیاسی، تلاش برای دو قطبی سازی انتخابات و عملیات روانی معاندین همه بررسی می شود.
وی ادامه داد: در صورت مشاهده تخلفات انتخاباتی باید این موضوع به هیات های اجرائی انعکاس یابد تا این هیات با اخذ تصمیم لازم در این زمینه اقدام کنند.
وی ادامه داد: در این دوره از انتخابات، هماهنگی و هم افزایی خوبی میان سازمان های اطلاعاتی و امنیتی و انتظامی وجود دارد و به امید خداوند چالش جدی در این زمینه وجود نخواهد داشت.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمن دوره انتخابات خبرگان رهبری همزمان با سراسر کشور هفتم اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار