۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 2381 | تاریخ انتشار: ۱۱:۱۱:۰۶ - چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

ایرنا – انتخابات عرصه ای برای نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خویش است

Cloob

عضو شورای شهر قزوین

انتخابات عرصه ای برای نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خویش است

قزوین- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: در نظام جمهوری اسلامی انتخابات یکی از مهمترین عرصه ها برای تاثیرگذاری سازنده مردم در تعیین سرنوشت خویش است.

81976484-70544409.jpg

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، مریم نخستین در جلسه علنی شورای شهر قزوین با اشاره به انتخابات سرنوشت ساز و تاثیر گذار هفتم اسفند ماه بر حضور حداکثری مردم تاکید کرد و افزود: مشارکت مردمی موجب پیشرفت، توسعه و آبادانی کشور خواهد شد.
وی اهتمام و تلاش در راستای حفظ و پاسداری از ارزشها و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی وظیفه همگان در هر جایگاه و مقامی دانست ، ادامه داد: مردم ولایت مدار ایران اسلامی بار دیگر ضمن حضور در پای صندوق های رای حمایت خود را از آرمانهای امام راحل (ره)، رهنمودها و راهبردهای مقام معظم رهبری اعلام می دارند و مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام خواهند کوبید.
این عضو شورای شهر،از شهروندان ولایتمدار و انقلابی قزوین برای شرکت گسترده و باشکوه در انتخابات پیش رو دعوت کرد، افزود: یکی از زیبایی های انتخابات این است که کاندیداها با هر گرایش و دیدگاهی رقابت سالم را تجربه می کنند تا در پایان و بر اساس رای مردم، منتخبین با کسب اکثریت آراء وارد بهارستان شوند.
وی افزود: مردم با حضور حداکثری و مشارکت بالای خود در انتخابات، یک بار دیگر در تعیین سرنوشت خود مشارکت خواهند کرد.
۶۱۲۸/۷۳۸۹

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار