چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1701 | تاریخ انتشار: ۱۸:۰۶:۳۷ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – انقلاب اسلامی دستاوردهای علمی ارزشمندی را برای کشور به ارمغان داشته است

قزوین روز :

یک مسوول دانشگاه آزاد:

انقلاب اسلامی دستاوردهای علمی ارزشمندی را برای کشور به ارمغان داشته است

قزوین-ایرنا- نماینده تام الاختیار ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی در استان های قم، البرز و قزوین گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی دستاوردهای علمی ارزشمند و گسترده ای را برای کشورمان به ارمغان داشته است.

81495018-6255620.jpg

به گزارش روز جمعه ایرنا، حجت الاسلام ˈمحمدرضا عباسی فردˈ در آیین افتتاح ساختمان آموزشی و اداری-مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شال افزود: به برکت انقلاب اسلامی امروز شاهد رشد و توسعه چشمگیر فضای علمی و آموزشی کشور از جمله دانشگاه ها در تمامی شهرهای بزرگ و کوچک و حتی نقاط دوردست هستیم.

وی، دانشگاه آزاد اسلامی را از برکات انقلاب و نظام جمهوری اسلامی دانست و اظهار کرد: دانشگاه های آزاد اسلامی با سرعت در مسیر تولید علم و خدمت رسانی به جامعه قدم برمی دارند.

وی با تاکید بر اینکه دانشگاه ها باید ضمن تولید علم به ایجاد ثروت برای کشور نیز فکر کنند، اظهار کرد: چرخه تولید ثروت از علم در کشور باید سرعت بگیرد و در این خصوص باید از گسترش شرکت های دانش بنیان حمایت کنیم.

نماینده تام الاختیار ریاست عالیه دانشگاه در استانهای قم، قزوین و البرز با تاکید براینکه دانشگاه ها باید بر اساس نیازهای جامعه حرکت کنند، اظهار کرد: باید برنامه های ریزی آموزشی در دانشگاههای ما به گونه ای باشد که به تولید ثروت منجر شود.

عباسی فرد با اشاره به اینکه هر دانشجوی دانشگاه های دولتی در مقطع کاردانی و کارشناسی چهار برابر و در مقطع دکترا تا شش برابر هزینه های دانشگاه آزاد برای دولت هزینه دربردارد، اظهار کرد: دانشگاه آزاد با فعالیت خود بار قابل توجهی از نیازهای جامعه به تحصیلات دانشگاهی را از دوش دولت برداشته است.

وی در ادامه دانشگاه های آزاد اسلامی در استان قزوین را جزو دانشگاه های نمونه خواند و گفت: با برنامه ریزی مناسب و مدیریت شایسته شاهد پرورش نخبگان علمی در دانشگاه های آزاد این استان هستیم.

معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار قزوین نیز در این مراسم بر لزوم تقویت ارتباط صنعت و کشاورزی با دانشگاه تاکید کرد و گفت: تحقق این مهم برای تبدیل علم به ثروت ضروری است.

ˈامیدعلی پارساˈ با اشاره به حمایت استان از ایجاد شرکت های دانش بنیان، اظهار کرد: گسترش این شرکت ها می تواند دستاوردهای علمی قابل توجهی را به همراه داشته باشد.

وی با بیان اینکه دانشگاه ها باید نیازهای محلی را مورد توجه و بررسی علمی قرار داده و به آنها پاسخ دهند، افزود: بر این اساس دانشگاه آزاد شال باید بر روی موضوعات کشاورزی بویژه دامپروری فعالیت های علمی زیادی داشته باشد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی شال نیز در این مراسم گفت: این دانشگاه از سال ۸۳ تاسیس و از سال ۸۸ به طور رسمی کار خود را با جذب ۱۳۵ دانشجو در سه رشته کامپیوتر، معماری و حسابداری در مقطع کاردانی آغاز کرد.

ˈمحسن علی اکبریˈ اظهار کرد: با فعال کردن شرکت های دانش بنیان و اجرای طرح های اقتصادی توسط این شرکتها تا سه سال آینده نیمی از هزینه های دانشگاه را از محل انجام کارهای علمی تامین می کنیم.

وی اظهار کرد:حدود ۴۵ درصد دانشجویان دانشگاه بومی هستند و همچنین ۱۵ درصد دانشجویان این دانشگاه نیز بامعدل بالا و بدون کنکور واردمقطع کارشناسی ارشد می شوند.

در این آیین از جمعی از خانواده شهدای شال و نیز ۲۰ تن از فارغ التحصیلان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی شال تجلیل شد.

دانشگاه آزاد اسلامی شال دارای یک هزار و ۸۳۶ دانشجو در ۳۷ رشته تحصیلی است.

شال از توابع شهرستان بویین زهرا با ۱۵ هزار نفر جمعیت در ۷۰ کیلومتری جنوب قزوین قرار دارد.

۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر