۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 1292 | تاریخ انتشار: ۱۷:۳۹:۰۴ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – انهدام باند حرفه ای سارقان منزل در قزوین

قزوین روز :

انهدام باند حرفه ای سارقان منزل در قزوین

قزوین – ایرنا – فرمانده انتظامی استان قزوین از انهدام یک باند حرفه ای سارقان منزل در قزوین خبر داد و گفت: در این رابطه هشت نفر دستگیر و ۱۰۱ فقره سرقت نیز کشف شد.

81963061-70520691.jpg

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی ناجا، سردار مهدی محمودی افزود: در پی وقوع سرقت های سریالی منازل به شیوه حرفه ای از گاو صندوق و تخریب در سطح استان که جو نامطلوبی را به وجود آورده بود، موضوع به صورت ویژه و با تشکیل کارگروه فنی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه پلیس با انجام اقدام های فنی سرانجام موفق به شناسایی سردسته این باند در یکی از استان های همجوار شد، تاکید کرد: با بررسی بیشتر مشخص شد باند سارقان منازل استان قزوین در گروه های سه و پنج نفره در سایر استان های کشور نیز اقدام به سرقت می کنند.
سردار محمودی یادآور شد: ماموران با انجام اقدام های فنی و با استفاده از منابع مردمی، سردسته این باند را در حال تردد در یکی از شهرستان های استان تهران، شناسایی و پس از دستگیری به قزوین انتقال دادند.
فرمانده انتظامی استان قزوین اضافه کرد: متهم پس از دستگیری در بازجویی های فنی پلیس به سرقت های متعدد منازل اعتراف و پس از معرفی همدست خود در شهر الوند، نامبرده نیز در اقدامی غافلگیرانه توسط پلیس دستگیر شد.
به گفته این مسوول انتظامی، در بازرسی از مخفیگاه متهمان دستگیر شده اموال و لوازم زیادی از قبیل انواع جواهرهای بدل، لوازم منزل و طلا به ارزش ۴۰ میلیارد ریال کشف شد.
سردار محمودی خاطرنشان کرد: پنج تن از متهمان این باند به همراه یک مالخر که دارای سوابق کیفری متعدد بود در تهران شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به توقیف چهار دستگاه سواری سمند، رانا، پارس و پژو ۴۰۵ از سوی این باند، افزود: تمامی متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.
وی یادآور شد: با توجه به هشدارهای پلیس به شهروندان مبنی نگهداری نکردن پول نقد و طلا در منزل، متاسفانه شاهد سهل انگاری های موجود در این زمینه از سوی مردم هستیم.
رییس پلیس راه استان قزوین نیز از توقیف یک دستگاه سواری تویوتا با ۸۷ میلیون ریال خلافی پرداخت نشده خبر داد و گفت: این خودرو توسط ماموران مستقر در آزاد راه قزوین – کرج به علت سرعت غیرمجاز متوقف شد.
سرهنگ بهرام زینلی اضافه کرد: در استعلام صورت گرفته توسط پلیس مشخص شد این خودرو دارای ۱۷۸ فقره تخلف حادثه ساز از جمله انجام حرکت های نمایشی، عبور از چراغ قرمز، ورود ممنوع، تجاوز به چپ و سرعت و سبقت غیرمجاز بوده که براساس ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلف های رانندگی توقیف و روانه پارکینگ شد.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر