۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 1178 | تاریخ انتشار: ۱۷:۳۲:۴۲ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – اهدای خون فرماندهان و کارکنان تیپ ۱۱۶ شهید صفوی قزوین به مناسبت پیروزی انقلاب

قزوین روز :

اهدای خون فرماندهان و کارکنان تیپ ۱۱۶ شهید صفوی قزوین به مناسبت پیروزی انقلاب

قزوین – ایرنا – در ششمین روز از بزرگداشت دهه مبارک فجر، جمعی از فرماندهان و کارکنان پایور و وظیفه تیپ ۱۱۶ شهید صفوی قزوین با حضور در اداره کل انتقال خون قزوین، خون خود را اهدا کردند.

81951227-70498311.jpg

به گزارش روز شنبه ایرنا، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و در ششمین روز از بهار آزادی، جمعی از فرماندهان، کارکنان پایور و وظیفه تیپ ۱۱۶ شهید صفوی قزوین در اقدامی خداپسندانه خون خود را اهدا کردند.
جانشین تیپ ۱۱۶ شهید صفوی قزوین در حاشیه این اقدام خیرخواهانه به خبرنگار ایرنا گفت: این امر خداپسندانه با هدف ترویج فرهنگ اهدای خون و به پاس تجلیل از فداکاری ها و مبارزات مردم شریف ایران در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با شهدا انجام شده است.
سرهنگ ستاد موسی نظری افزود: نیروهای مسلح این تیپ در دوران دفاع مقدس و پس از آن نیز در تمامی صحنه های انقلاب حضور فعال داشته و اقدام اخیر به عنوان نماد فرهنگ ایثارگری و فداکاری برای احیا زندگی و نجات جان بیماران نیازمند صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه این امر خداپسندانه اجر بزرگی نزد خدای متعال خواهد داشت، تاکید کرد: اهدای خون،نجات جان بیماران نیازمند به خون و فرآورده های خونی و ترویج فرهنگ اهدای خون خود به نوعی تداعی کننده فرهگ ایثار بوده که پاداش عظیمی هم در نزد خداوند متعال دارد.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار