۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 361 | تاریخ انتشار: ۱۶:۴۱:۴۴ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – ایران در موضوع هسته ای همچون دوران دفاع مقدس به بخش بزرگی از اهداف خود دست یافت

قزوین روز :

استاندار قزوین

ایران در موضوع هسته ای همچون دوران دفاع مقدس به بخش بزرگی از اهداف خود دست یافت

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: جمهوری اسلامی ایران در موضوع انرژی هسته ای همانند دوران دفاع مقدس به بخش بزرگی از اهداف و خواسته های خود دست یافت.

81955233-70505505.jpg

به گزارش ایرنا، فریدون همتی روز دوشنبه در آیین گرامیداشت حماسه ۲۹ بهمن در شهرستان تاکستان افزود: دستاورهای هسته ای به برکت هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری، تلاش های دولت تدبیر و امید، مقاومت و پشتیبانی مردم و پاسداشت خون شهدا به دست آمد.
به گفته وی، تربیت صدها دانشمند در حوزه فناوری هسته ای که قادرند ظرف کمتر از دو سال دهها نیروگاه هسته ای مانند فردو و اراک را بسازند هرگز نباید فراموش شود.
استاندار قزوین در ادامه با بیان اینکه ایران اسلامی امروز به درجه ای از صلابت و اقتدار دست یافته که همه تصمیم ها و رویدادهای سطح منطقه بدون نظر آن به نتیجه نخواهد رسید، تاکید کرد: طی دوران دفاع مقدس در تامین ابتدایی ترین تسلیحات خود با مشکل روبرو بودیم اما امروز با تلاش دانشمندان کشورمان به مدرن ترین و مجهزترین سلاح ها در عرصه نظامی و دفاعی دست یافته ایم.
همتی رمز پیروزی انقلاب را در وحدت و انسجام ملی برشمرد و افزود: با توجه به اینکه امروز دشمن به دنبال برقراری اختلاف و تفرقه در کشور است از این رو هر سخنی که از زبان مسوولان بر زبان جاری می شود باید مروج وحدت و همدلی باشد.
وی با بیان اینکه دولت قصد دارد تا با تبعیت از فرامین رهبری و پشتیبانی مردم کشور را به سمت توسعه پیش ببرد، اضافه کرد: پس از برجام باید شاهد اجرای برنامه جامع اقدام مشترک ملی برای رشد و پیشرفت اقتصادی کشور باشیم.
استاندار قزوین با اشاره به برگزاری انتخابات هفتم اسفند ماه، یادآور شد: رقابت گروه ها و شخصیت ها در این بخش و سایر عرصه ها باید منطبق با اخلاق و آموزه های اسلامی باشد.
همتی در پایان به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه اشاره و اظهار کرد: ملت ایران با ثبت این حماسه مقدمه مشارکت حضور حداکثری خود در انتخابات اسفند ماه را رقم زده و موجبات شادی روح امام و شهدا و رضایت مقام معظم رهبری را فراهم می آورند.
۳۰۱۳/۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار