چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1913 | تاریخ انتشار: ۱۸:۱۹:۵۷ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – ایران نیازمند نظام نوآوری علمی جدید است

قزوین روز :

عضو فرهنگستان علوم پزشکی کشور

ایران نیازمند نظام نوآوری علمی جدید است

قزوین-ایرنا- عضو فرهنگستان علوم پزشکی کشور گفت: ایران با داشتن نیروهای جوان و مستعد در علم پزشکی، نیازمند یک نظام نوآوری جدید است تا با تکیه بر آن بتواند به رشد علمی متناسب با این استعدادها دست یابد.

81817199-70264078.jpg

به گزارش ایرنا دکتر فریدون عزیزی روز پنجشنبه در مراسم بزرگداشت استاد دکتر اسماعیل یزدی که با حضور استاندار، مسوولان استانی و جمعی از اساتید پزشکی در تالار اجتماعات شهید بابایی دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد، افزود: خوشبختانه نیروی جوان و با استعدادی در کشور داریم اما موانعی وجود دارد که می توان با یک سیستم نوآوری علمی زمینه استفاده از دانش آنها را فراهم کرد.
وی مرجعیت علمی را یکی از مهمترین منویات مقام معظم رهبری در حوزه علم و دانش دانست و اضافه کرد: تسلط علمی بر منطقه و جهان، مرجع رجوع بودن و پاسخگویی سه عاملی است که برای تحقق مرجعیت علمی باید به آنها دست یافت.
عزیزی با اشاره به روند خودکفایی در آموزش پزشکی و پیشرفت زنان ایران در شاخه های مختلف پزشکی ادامه داد: در طی بیش از سه دهه از پیروزی انقلاب اسلامی پیشرفت های زیادی در حوزه پزشکی اتفاق افتاده است و ظرفیت سازی نیروی انسانی در شاخه پزشکی شاهکار بوده است.
وی افزایش کمی مقالات علوم پزشکی در کشور را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: البته در زمینه ارتقای کیفی تولید علم پزشکی باید تلاش بیشتری شود.
این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با تاکید بر اهمیت علم و دانش از دیدگاه بزرگان دینی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با پیشرفت های زیادی که در تولید علم بدست آمده است، مردم ایران نشان داده اند که با استعداد بالا و اعتماد به نفسی که انقلاب اسلامی به مردم داد، می توان به مرجعیت علمی منطقه و جهان دست یافت.
عزیزی در ادامه دکتر اسماعیل یزدی را یکی از طلایه داران علم دندانپزشکی دانست و گفت: ویژگی های یک استاد پیشکسوت حرفه پزشکی بسیار دشوار است چرا که این گنجینه های علمی پزشکانی را تربیت می کنند که موجبات بهبود و ارتقای سلامت جامعه را بوجود می آورند بنابراین پزشکان و اساتید دانشگاه ها نیز چنان مقام و مرتبه ای دارند که غیر قابل توصیف است.
این عضو فرهنگستان علوم پزشکی کشور و عضو هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی قزوین افزود: مردم به خصوص دانشجویان با تاسی به الگوهایی مانند دکتر یزدی به یقین مسیر روشن پیشرفت و تعالی را طی خواهند کرد.
در این مراسم از چند دهه خدمات دکتر اسماعیل یزدی تجلیل و قدردانی شد.
همچنین پس از این مراسم عملیات اجرایی توسعه ساختمان دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی قزوین با حضور استاندار و توسط دکتر اسماعیل یزدی آغاز شد.
۷۳۸۸/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار