۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 927 | تاریخ انتشار: ۱۷:۱۹:۳۵ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – بارش برف تا پنجشنبه در قزوین ادامه دارد

قزوین روز :

بارش برف تا پنجشنبه در قزوین ادامه دارد

قزوین – ایرنا – کارشناس هواشناسی استان قزوین از ادامه بارش برف و باران در این استان تا فردا /پنجشنبه/ خبر داد.

81937403-70473942.jpg

مهدی آخوندی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سامانه بارشی که از دو روز گذشته وارد استان شده تا فردا ادامه دارد اما توده هوای سرد حاکم در منطقه تا اوایل هفته آینده در استان پایدار خواهد بود.
وی، بیشترین میزان بارش برف و باران را در ارتفاعات شمالی و جنوبی استان اعلام و اضافه کرد: بارش برف در گردنه های استان همراه با مه صبحگاهی و کولاک شدید همراه بوده است.
آخوندی ادامه داد: بیشترین میزان بارش باران طی ۲۴ ساعت گذشته در استان مربوط به شهر آوج با سه میلی متر و بارش برف در معلم کلایه با ۱۰ سانتی متر گزارش شده است.
این کارشناس هواشناسی سردترین منطقه استان قزوین طی شبانه روز گذشته را آوج با ۱۱ درجه سانتیگراد زیر صفر اعلام و اظهار کرد: این در حالی است که طی همین مدت شهر رازمیان در رودبار الموت غربی با ۷ درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین نقطه این استان گزارش شده است.
به گفته آخوندی، هوای قزوین طی شبانه روز گذشته نیز بین ۵ درجه سانتیگراد زیر صفر تا ۵ درجه سانتیگراد بالای صفر در نوسان بوده است.
وضعیت جوی استان قزوین را ۹ ایستگاه سینوپتیک اصلی و تکمیلی، پنج ایستگاه اقلیم شناسی، ۳۳ ایستگاه باران سنجی مکانیکی، ۹ ایستگاه باران سنجی اتوماتیک هشدار سیل و سه ایستگاه خودکار جاده ای ثبت و گزارش می کنند.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار