۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 867 | تاریخ انتشار: ۱۷:۱۷:۰۶ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – برخورد دو دستگاه تریلی در قزوین یک کشته برجای گذاشت

قزوین روز :

برخورد دو دستگاه تریلی در قزوین یک کشته برجای گذاشت

قزوین – ایرنا – رییس پلیس راه استان قزوین از برخورد دو دستگاه تریلی ولوو و هوو در این استان خبر داد و گفت: این حادثه یک کشته نیز برجای گذاشت.

81931369-70464060.jpg

سرهنگ بهرام زینلی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:در این حادثه که روز گذشته و در کیلومتر ۱۰ جاده قدیم قزوین-رشت روی داد، متاسفانه راننده تریلی ولوو جان خود را از دست داد.
وی اضافه کرد: کارشناسان پلیس راه علت این حادثه را توجه نکردن به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده ولوو نسبت به وسیله نقلیه مقابل اعلام کردند.
این مسوول انتظامی اضافه کرد: در ساعت ۶ و ۴۵ دقیقه بامداد امروز نیز در آزاد راه قزوین – زنجان به علت دررفتگی گاردان یک دستگاه کامیون و برخورد آن با سواری پراید، منجر به واژگونی خودرو پراید شد.
سرهنگ زینلی یادآور شد: علت این حادثه که یکی از سرنشینان سواری پراید را نیز راهی بیمارستان کرد، بی مبالاتی از سوی راننده کامیون به علت بکارگیری وسیله نقلیه با عیب و نقص فنی در جاده از سوی کارشناسان پلیس راه اعلام شده است.
رییس پلیس راه استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به پیش بینی های اداره هواشناسی مبنی بر ورود سامانه جدید بارشی، از رانندگان می خواهیم تا ضمن رعایت کامل مقررات رانندگی، از هرگونه عجله و شتاب در رسیدن به مقصد خودداری کرده و در طول سفر نیز فاصله طولی را با خودرو مقابل رعایت کنند.
استان قزوین دارای شش هزار و ۶۷۱ کیلومتر راه است که از این میزان ۲۱۷ کیلومتر آزاد راه، ۲۶۷ کیلومتر بزرگراه، یک هزار و ۳۶۷ کیلومتر راه اصلی و فرعی و چهار هزار و ۸۲۰ کیلومتر نیز راه روستایی می باشد.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر