۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 1003 | تاریخ انتشار: ۱۷:۲۲:۳۲ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – برخورد پنج دستگاه خودرو در آزادراه قزوین – کرج یک کشته برجای گذاشت

قزوین روز :

برخورد پنج دستگاه خودرو در آزادراه قزوین – کرج یک کشته برجای گذاشت

قزوین – ایرنا – رییس پلیس راه استان قزوین از برخورد پنج دستگاه خودرو در کیلومتر ۴۸ لاین جنوبی آزاد راه قزوین – کرج خبر داد و گفت: این حادثه یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت.

81932846-70466453.jpg

سرهنگ بهرام زینلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: در این حادثه که ساعت ۲۲ شب گذشته بوقوع پیوست، یک دستگاه تریلی، دو سواری سمند، یک سواری زانتیا و یک سواری پژو روآ با هم برخورد کردند.
به گفته وی، علت این سانحه از سوی کارشناسان پلیس راه تخطی از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده از سوی راننده کامیون نسبت به چهار وسیله دیگر اعلام شده است.
این مسوول انتظامی اضافه کرد: متاسفانه در این حادثه راننده سواری زانتیا فوت و یکی دیگر از سرنشینان آن مجروح و به مراکز درمانی اعزام شد.
سرهنگ زینلی در ادامه با اشاره به برخورد چهار دستگاه سواری در کیلومتر ۲۴ لاین جنوبی این آزاد راه، اظهار کرد: علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه که یک مصدوم نیز برجای گذاشت، نیز تخطی از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده از سوی وانت پیکان نسبت به سه وسیله نقلیه دیگر بوده است.
رییس پلیس راه استان قزوین از برخورد یک عابر پیاده با یک دستگاه اتوبوس در کیلومتر ۵۴ لاین جنوبی آزادراه قزوین کرج در ساعت ۸ بامداد امروز خبر داد و افزود: علت این حادثه که منجر به فوت عابر پیاده شد، نقض ماده ۴ ایمنی راه و راه آهن مبنی بر ممنوعیت ورود و عبور عابران پیاده در آزاد راهها اعلام شده است.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار