۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 1174 | تاریخ انتشار: ۱۷:۳۲:۳۴ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – برف و باران تا سه شنبه مهمان قزوینی ها خواهد بود

قزوین روز :

برف و باران تا سه شنبه مهمان قزوینی ها خواهد بود

قزوین – ایرنا – کارشناس اداره هواشناسی استان قزوین گفت: سامانه بارشی فعال از اواخر امروز وارد استان شده و تا روز سه شنبه در سطح منطقه پایدار خواهد بود.

81950928-70497706.jpg

فهیمه طاهرخانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با ورود سامانه بارشی فعال از اواخر وقت امروز، باران سطح منطقه را فرا خواهد گرفت اما بارش ها در اواخر وقت روزهای یکشنبه و دوشنبه به صورت برف می باشد.
وی با اشاره به ورود یک سامانه پرفشار به منطقه از روز دوشنبه، خاطرنشان کرد: سامانه جدید هوای استان را تا ۱۰ درجه کاهش خواهد داد و موج سرما نیز تا روز چهارشنبه در سطح آسمان استان باقی می ماند.
به گفته این کارشناس هواشناسی، طی سه روز آینده برای هوای استان پدیده کولاک همراه با یخبندان در ارتفاعات، گردنه ها و شهرهای استان پیش بینی می شود.
طاهرخانی سردترین منطقه استان قزوین طی ۲۴ ساعت گذشته را آوج با یک درجه سانتیگراد زیر صفر اعلام و اظهار کرد: این در حالی است که طی این مدت شهر رازمیان در بخش رودبار الموت غربی با ۲۳ درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین نقطه این استان گزارش شده است.
به گفته این کارشناس هواشناسی، هوای قزوین طی شبانه روز گذشته بین یک تا ۱۵ درجه سانتیگراد بالای صفر در نوسان بوده است.
وضعیت جوی استان قزوین را ۹ ایستگاه سینوپتیک اصلی و تکمیلی، پنج ایستگاه اقلیم شناسی، ۳۳ ایستگاه باران سنجی مکانیکی، ۹ ایستگاه باران سنجی اتوماتیک هشدار سیل و سه ایستگاه خودکار جاده ای ثبت و گزارش می کنند.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار