چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1878 | تاریخ انتشار: ۱۸:۱۸:۰۴ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – برقراری مرزبانی الکترونیکی در دستور کار جدی دولت قرار دارد

قزوین روز :

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

برقراری مرزبانی الکترونیکی در دستور کار جدی دولت قرار دارد

قزوین – ایرنا – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با توجه به وضعیت جغرافیایی و مرزهای آبی و خاکی، مرزبانی الکترونیکی در دستور کار جدی دولت قرار دارد.

81737243-70125180.jpg

محمود واعظی روز پنجشنبه در حاشیه آیین افتتاح مرکز مانیتورینگ فناوری اطلاعات منطقه شمالغرب کشور در جمع خبرنگاران افزود: زیرساخت های ارتباطی و فناوری اطلاعات این استان دارای شاخص های بالایی است و بنا داریم امسال ۴۱۲ روستای استان را زیر پوشش اینترنت قرار دهیم تا تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان از اینترنت بهره مند باشند.
وی، دولت الکترونیک را از اولویت های مهم دولت یازدهم برشمرد و گفت: خوشبختانه آنچه که مربوط به این وزارتخانه در زمینه فراهم سازی زیرساخت ها بوده به مورد اجرا درآمده و اکنون نوبت سایر دستگاهها است تا خدمات خود را الکترونیکی کنند.
واعظی اضافه کرد: برای این منظور طرح مشترکی شکل گرفته و هدف آن علاوه بر راه اندازی دولت الکترونیک، ایجاد اشتغال، حمایت از بخش خصوصی و شرکت های دانش بنیان می باشد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: سال گذشته ۱۶ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال در بخش بسترسازی زیرساخت های ارتباطی از سوی این وزارتخانه و ۴۵ هزار میلیارد ریال نیز توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری صورت گرفت که پیش بینی می شود این میزان در سال جاری ۲۰ هزار میلیارد ریال توسط ما و ۵۰ هزار میلیارد ریال نیز توسط بخش خصوصی صورت بپذیرد.
وی اضافه کرد: در این رابطه سال گذشته در استان قزوین یک هزار و ۱۷۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری توسط این وزارتخانه صورت گرفت که برای امسال این میزان به یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال افزایش خواهد یافت.
این مسوول در خصوص دستور گمرک برای رجیستر گوشی های همراه، یادآور شد: این موضوع از گذشته مطرح بوده چرا که این مساله می تواند با ورود گوشی های قاچاق به کشور مقابله کند اما از زمان اجرایی شدن آن اطلاع کافی نداریم.
واعظی اضافه کرد: با توجه به اینکه دولت استفاده از فضای مجازی را برای کاربران آزاد گذاشته از اینرو به مردم و به خصوص جوانان توصیه می کنم که از این فضاها صحیح استفاده کنند و با آلوده سازی این فضاها مبارزه کنند.
۸۰۵۴/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار