۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 79 | تاریخ انتشار: ۱۶:۲۳:۳۹ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – برنامه های سفر معاون اول رئیس جمهوری به قزوین تشریح شد

قزوین روز :

برنامه های سفر معاون اول رئیس جمهوری به قزوین تشریح شد

قزوین-ایرنا- مدیر کل دفتر فنی استانداری قزوین در نشست هماهنگی سفر معاول اول رئیس جمهوری به قزوین که ششم بهمن ماه انجام می شود، به تشریح برنامه های این سفر پرداخت.

مراسم استقبال از معاون اول رئیس جمهور با افتتاح فاز ۲ مجتمع الماس درخشان آغاز می شود.

81928544-70459411.jpg

به گزارش ایرنا، پیمان پیر مرادی روز چهارشنبه در نشست هماهنگی سفر معاون اول رئیس جمهور به استان قزوین گفت:همزمان با برگزاری اجلاس سراسری نماز در استان قزوین معاون اول رئیس جمهور نیز در این اجلاس شرکت خواهند کرد و این اجلاس توسط وی افتتاح خواهد شد.
وی به موضوع استقبال از معاون اول رئیس جمهور پرداخت و گفت:مراسم استقبال از دکتر اسحاق جهانگیری از یکی از مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی آغاز می شود و فاز ۲ این مجتمع در این فرصت افتتاح خواهد شد.
پیر مرادی به برنامه های دکتر جهانگیری در روز ششم بهمن ماه پرداخت و گفت:شرکت در اجلاس سراسری نماز،افتتاح بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرستان تاکستان،افتتاح دو واحد صنعتی، شرکت در جلسه شورای اداری و فعالان حوزه اقتصادی از دیگر برنامه های سفر معاون اول رئیس جمهوری به قزوین است.
وی به سایر پروژه های آماده بهره برداری اشاره کرد و گفت: افتتاح طرح توسعه دو واحد تولیدی، سیستم یکپارچه و جامع شهرسازی،تالار بزرگ شهر و بهره برداری از ۲۰ کیلومتر بزرگ راه بوئین زهرا به ساوه،کلنگ زنی مرکز فرهنگی دفاع مقدس و غرس۳۰۰۰ اصله نهال به یاد ۳۰۰۰ شهید استان به همراه بهره برداری از ۳۵۰۰ واحد مسکن مهر شهر محمدیه از دیگر برنامه های این سفر هستند که به صورت ویدئو کنفرانس در جلسه شورای اداری استان افتتاح می شوند.
پیر مرادی افزود: پروژه بین المللی CPI (شکوفایی شهری) مبنی بر معرفی شهر قزوین به عنوان پایلوت جهانی جهت سرمایه گذاری بنگاه های اقتصادی وابسته به سازمان ملل متحد نیز در شورای اداری رونمایی خواهد شد.
مدیر کل دفتر فنی استانداری به مدعوین جلسه شورای اداری پرداخت و گفت:در این جلسه ۴۰۰ نفر فعال اقتصادی،۲۰۰ نفر فعال کشاورزی،۱۰۰ نفر فعال گردشگری،۱۰۰ نفر در حوزه راه و شهرسازی و ۲۰۰ نفر از شورای اداری شرکت خواهند کرد.
۶۱۰۱/ ۳۰۱۳

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار