تکذيب ممنوع‌ الخروجی خانواده آیت الله هاشمی

بنزین از اول دی ۱۵۰۰ تومان می‌شود

پرسپولیس با اختلاف ۱۰ امتیاز قهرمان لیگ می‌شود

زلزله ۶.۱ ریشتری دیشب حوالی «هجدک» را لرزاند

جهان تا ۱۲ روز دیگر نابود می‌شود

انعکاس اظهارات سردار سلیمانی

مرادی: بهداد را برمی‌گردانیم

فرصتی بسیار مهمی که برای ایران فراهم شد

فردای نامطمئن صندوق‌ های بازنشستگی در ایران

چراغ سبز برانکو به جدایی ستاره سرخ ها از پرسپولیس

تصویری از دیدار برانکو با کسی که می‌گفتند شاید جانشینش شود

طنز؛ هرکسی پول ندارد به مسافرت خارجی نرود

کد خبر: 1323 | تاریخ انتشار: ۱۷:۴۱:۴۰ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – برگزاری اجلاس نماز توجه جامعه را نسبت به این فریضه واجب بیشتر می کند

قزوین روز :

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین:

برگزاری اجلاس نماز توجه جامعه را نسبت به این فریضه واجب بیشتر می کند

قزوین-ایرنا- رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی قزوین با اشاره به میزبانی این شهر از بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز، گفت: برگزاری این اجلاس توجه جامعه را نسبت به این فریضه واجب بیشتر می کند.

81924206-70451912.jpg

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، فاطمه اشدری در نشست شورای اسلامی شهر قزوین با اشاره به برگزاری اجلاس سراسری نماز در یکم بهمن ماه در قزوین، افزود: مجموعه مدیریت شهری قزوین نیز در اجرای این برنامه ها سهیم هستند و بخش مهمی از اجرای برنامه های تدوین شده را بر عهده دارند.
وی اظهار داشت: در این اجلاس علاوه بر حضور جمع زیادی از ائمه جماعات سراسر کشور، برخی مسئولان رده اول کشور گرد هم می آیند تا گام مثبتی برای اشاعه فرهنگ ماندگار نماز که ستون دین ما به شمار می آید، برداشته باشند.
اشدری با بیان اینکه در این همایش شش کمیته به فعالیت می پردازند و دستگاه هایی همچون شورای اسلامی شهر و شهرداری بخش مهمی از اجرای برنامه های عمومی، تبلیغاتی، ساماندهی و بهبود فضاهای شهری را بر عهده دارند، افزود: در این رابطه چهار هزار متر مربع ابزارهای تبلیغات محیطی همچون بنر، بیلبورد، فیکسچر و تیربرد مورد استفاده و اطلاع رسانی قرار گرفته است.
وی با اشاره به برنامه هایی که در اجلاس نماز برای شرکت کنندگان و مخاطبین درنظر گرفته شده است، گفت: نمایشگاه عطر حضور از برنامه های جانبی است که تدوین شده و اجرایی خواهد شد و در آن تمامی دستاوردها و موضوعات موبوط به حوزه نماز برای مخاطبین گذاشته می شود.
رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قزوین با اشاره به برگزاری مسابقه مسجد و نماز نیز گفت: با توجه به اینکه شهر قزوین دبیرخانه مجمع جهانی شهرهای اسلامی در قزوین است.
اشدری اضافه کرد: فراخوان این مسابقه در تمامی فرهنگ سراها و مراکز آموزشی و از طریق دنیای مجازی منتشر شده تا شرکت کنندگان آمادگی خود را اعلام داشته و ثبت نام کنند.
بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز اول بهمن ماه سالجاری به میزبانی قزوین در دانشگاه بین المللی حضرت امام خمینی (ره) برگزار می شود .
۷۳۸۹/ ۳۰۱۳

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار