۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

استقلال دست‌تان امانت است

تلاش آمریکا برای از بین بردن نفوذ ایران در سوریه

کورس چهار پاسور لیگ با مهندس پرسپولیس

کد خبر: 1238 | تاریخ انتشار: ۱۷:۳۶:۲۹ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – بصیرت افزایی و حضور فعال در عرصه های علمی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است

قزوین روز :

رییس دانشگاه بین المللی امام (ره)

بصیرت افزایی و حضور فعال در عرصه های علمی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است

قزوین – ایرنا – رییس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین گفت: بصیرت افزایی و حضور فعال در تمام عرصه های علمی از دستاوردهای مهم پیروزی انقلاب اسلامی بود که با حضور جوانان ایرانی به ثمر رسید.

81955104-70505261.jpg

به گزارش ایرنا، دکتر سید ابوالحسن نایینی روز دوشنبه در آیین جشن پیروزی دهه مبارک فجر که در این دانشگاه برگزار شد، افزود: با گذشت ۳۷ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دشمنان اسلام و میهن اسلامی با توطئه های مختلف از جمله جنگ تحمیلی، ترور مسوولان نظام و دانشمندان هسته ای و تحریم های ظالمانه دشواری های فراوانی را برای ما ایجاد کردند اما ملت شریف ایران تمام این مشکلات را با سربلندی پشت سر گذاشت و به موفقیت های زیادی در عرصه های مختلف نیز دست یافت.
وی بصیرت افزایی، ارتقای معنویت و دین مداری را یکی از دستاوردهای مهم معنوی و فرهنگی انقلاب اسلامی برشمرد و ادامه داد: استقلال،آزادی و امنیت کشور، مردم سالاری دینی، نفوذ ایران در منطقه و جهان، رشد روز افزون و حضور فعال در تمامی عرصه های علمی از جمله دانش هسته ای و سلول های بنیادی، دستیابی به دانش ساخت انواع تجهیزات نظامی مانند موشک های دوربرد و پرتاب ماهواره و نیز ساخت هواپیماهای بدون سرنشین از دیگر دستاوردهای مهم نظام جمهوری اسلامی بوده است.
به گفته نایینی، تمامی دستاوردهای یاد شده مدیون عزم و اراده ملت ایران، شهدا و ایثارگرانی است که در راستای اعتلای انقلاب اسلامی خون خود را تقدیم کردند و امروز ما وظیفه داریم با پیروی از راه آنان در مسیر سازندگی کشور حرکت کنیم.
رییس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در ادامه از دانشجویان خواست تا در دو رویداد بزرگ پیش رو یعنی حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری مشارکتی گسترده داشته و با همدلی و همزبانی تحت زعامت مقام معظم رهبری کشور را در مسیر پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی یاری کنند.
مسوول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) نیز در ادامه این مراسم با گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: نقش امام (ره) در پیروزی انقلاب ناشی از اعتماد و توحید مداری ایشان بود که با توکل بر خداوند و همراهی ملت ایران علیه ظلم و کفر و استکبار توانست انقلاب را به سر منزل خود برساند.
حجت الاسلام منصور زارعی نقش جوانان را در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی آشکار و روشن دانست و یادآور شد: انقلاب اسلامی ما برای رسیدن به نقطه مطلوب خود همواره نیازمند حضور موثر جوانان و دانشجویان است.
وی اضافه کرد: در ادامه راه نیز دانشجویان ما باید با شناخت صحیح از جایگاه و رسالت خویش، نقش خود را در پازل جهانی یافته و هیچ گاه خود را در رشد و پیشرفت این نظام بی اثر ندانند.
۷۳۸۸/۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار