۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 300 | تاریخ انتشار: ۱۶:۳۹:۲۱ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – بهره برداری از طرح های عمرانی- خدماتی و عملیات گازرسانی به ۹ روستا در شهرستان آوج آغاز شد

قزوین روز :

با حضور استاندار و به مناسبت دهه فجر

بهره برداری از طرح های عمرانی- خدماتی و عملیات گازرسانی به ۹ روستا در شهرستان آوج آغاز شد

قزوین-ایرنا- استاندار قزوین روز شنبه با حضور در شهرستان آوج به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، ضمن بهره برداری از چند طرح خدماتی، عمرانی، طرح گازرسانی به ۹ روستای شهرستان آوج را افتتاح کرد.

81951356-70500174.jpg

به گزارش خبرنگار ایرنا با حضور استاندار، فرماندار شهرستان آوج و جمعی از مسئولان محلی، عملیات گاز رسانی به روستاهای هرآیین، قره داش پرچیک، گل زمین، سنگاوین، توآباد، یمق، پرسبانچ، وروق و استلچ آغاز شد.
این عملیات قرار است ظرف ۶۰۰ روز با ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبارات تکمیل شود که پس از بهره برداری یک هزار و ۴۲۰ خانوار از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.
همچنین بهره برداری از ساختمانهای اداری شرکت گاز با ۱۲ میلیارد ریال اعتبار و دانشگاه پیام نور آوج با ۱۶۰ میلیارد ریال و استخر ذخیره آب روستای اسماعیل آباد آوج با ظرفیت ۱۲۰ هزار متر مکعب با ۲۰میلیارد ریال ساخته شده توسط اهالی روستا از دیگر طرح های افتتاحی امروز بود.
در جریان سفر استاندار قزوین به آوج عملیات اجرایی بهسازی و چهاربانده کردن مسیر آوج- رزن همدان به طول ۱۰ کیلومتر با ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.
استاندار قزوین در جریان سفر خود به آوج همچنین از نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در این شهرستان واقع در کاروانسرای شاه عباسی بازدید کرد.
حضور در منزل شهیدان علی اکبر حیدری و علی طاها حیدری در روستای حصار ولیعصر و یک خانواده زیر پوشش کمیته امداد خمینی(ره) از دیگر برنامه های سفر یکروزه استاندار قزوین به آوج به مناسبت دهه مبارک فجر بود.
منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، علی اکبر سلیمانی فرماندار آوج و محمد علیزاده و احمد هجران فر مدیران عامل شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی، نیازعلی ابراهیمی پاک رئیس سازمان جهاد کشاورزی و هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد از جمله مدیران همراه استاندار در سفر به مناطق مختلف شهرستان آوج بودند.
شهرستان آوج به مرکزیت آوج دارای دو شهر و ۱۱۰ روستا است و در جنوب غربی استان قزوین قرار دارد.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر