چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1649 | تاریخ انتشار: ۱۸:۰۳:۲۲ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – بهره وری جوهره مدیریت در جامعه است

قزوین روز :

پدر علم مدیریت ایران

بهره وری جوهره مدیریت در جامعه است

قزوین – ایرنا- پدر علم مدیریت ایران، بهره وری را جوهره مدیریت در جامعه دانست و گفت: در این راستا همه دغدغه های نظریه پردازان بهره وری بوده است.

81422981-6135933.jpg

به گزارش ایرنا، پروفسور سید ‘مهدی الوانی’ همزمان با هفته پژوهش روز پنجشنبه در جمع دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه با اشاره به آموزه ها و توصیه های ادیان مختلف در خصوص رعایت صداقت، افزود: آینده متعلق به سازمان هایی است که دروغ نمی گویند، این شفافیت باعث از بین رفتن فساد می شود؛ فسادهای جامعه امروز به دلیل نداشتن صداقت است.

وی اظهارکرد: بهترین استراتژی در دنیای شفاف، صداقت است، حکومت های موفق، حکومت هایی هستند که با شهروندان خود صادق باشند.

الوانی، ضمن انتقاد از وابستگی بیش از حد به تکنولوژی و ابزار دیجیتال و کمک آموزشی در آموزشگاه ها و دانشگاه های کشور، تصریح کرد: رابطه استاد و دانشجو مفاهمه است و نه مکالمه؛ یعنی این دو باید با یک ارتباط چهره به چهره یکدیگر را درک کنند و به یک فهم متقابل برسند، نه این که تنها مکالمه داشته باشند.

پدر علم مدیریت ایران، با اشاره به برخی مضرات دنیای مدرن، سپردن همه امور به ربات و ماشین را غلط دانست و افزود: قضاوت و تصمیمات انسانی نباید از یک سازمان حذف شود، زیرا در آن صورت، روح از آن سازمان خواهد رفت.

عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران و مدیر علمی گروه منابع انسانی در سازمان مدیریت صنعتی ایران در ادامه به تشریح اخلاق حرفه ای در سازمان ها پرداخت.

دکتر ‘محمد جزنی’ با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق حرفه ای در جامعه و سازمان ها، افزود: در دنیای امروز و در هر سازمان یک آدم حرفه ای، هیچ گاه بی اخلاق نیست و صادق است، زیرا شایستگی های آن شغل را دارد و قدر زمان را می داند.

وی به بیان تفاوت اخلاق حرفه ای در جوامع و سازمان های مختلف پرداخت و افزود: عوامل فردی، سازمانی، تاثیر رییس، کدها، سیاست های اخلاقی و همچنین فرهنگ سازمانی، عواملی هستند که رفتار اخلاقی ما را در محیط کار شکل می دهند.

جزنی ادامه داد: اخلاق نسبی است و در شرایط و محیط های مختلف یکسان نیست؛ ممکن است یک مساله اخلاقی در جایی خوب و در جای دیگر بد قلمداد شود.

۷۳۸۹/ ۶۱۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار