۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 1284 | تاریخ انتشار: ۱۷:۳۸:۴۷ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – بیمارستان شهید رجایی با یک موسسه رادیوتراپی خیریه در زنجان تفاهم نامه امضا کرد

قزوین روز :

بیمارستان شهید رجایی با یک موسسه رادیوتراپی خیریه در زنجان تفاهم نامه امضا کرد

قزوین-ایرنا- مدیر مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی قزوین از امضای تفاهم نامه ای با موسسه خیریه رادیوتراپی در زنجان خبر داد.

81961862-70518399.jpg

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین محسن ادهمی افزود: باتوجه به نبود رادیوتراپی در استان قزوین که هزینه های فراوانی را به بیماران سرطانی تحمیل می کند، با امضای تفاهم نامه ای بین بیمارستان شهید رجایی و موسسه خیریه مهرانه در زنجان، بیماران نیازمند استان قزوین، در زنجان رایگان رادیوتراپی می شوند.
وی اضافه کرد: براین اساس بیماران نیازمند توسط بیمارستان شهید رجایی به این موسسه معرفی و رادیوتراپی رایگان برای آنان انجام می شود.
ادهمی ادامه داد: بیماران نیازمند ارجاع شده از این مرکز، می توانند بدون نوبت قبلی و بدون پرداخت هزینه به مرکز رادیوتراپی زنجان مراجعه و خدمت لازم را دریافت کنند.
مدیر مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی افزود: همچنین با این تفاهم نامه بیمار و همراه وی بدون پرداخت هزینه در هتلی که برای آنان در نظر گرفته شده است، اقامت خواهند داشت.
با توجه به نبود بخش رادیوتراپی در استان قزوین، قرار است تا دو سال آینده بخش رادیوتراپی با مشارکت خیرین در مرکز آموزشی درمانی ولایت به بهره برداری برسد.
۷۳۸۸/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار