۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 463 | تاریخ انتشار: ۱۶:۵۱:۱۸ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – تبلیغات انتخابات مجلس خبرگان در استان قزوین رونق گرفت

قزوین روز :

تبلیغات انتخابات مجلس خبرگان در استان قزوین رونق گرفت

قزوین-ایران- پس از سه روز از آغاز رسمی تبلیغات مجلس خبرگان رهبری، فعالیت های انتخاباتی نامزدهای این مجلس در فضاهای مجازی استان قزوین رونق گرفته است.

81962504-70519619.jpg

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، این روزها بیش از هر زمان دیگری واژه انتخابات همانند سایر نقاط ایران اسلامی نقل محافل، مجالس و جمع های مردمی در استان قزوین است.
با وجود اینکه شهرداری قزوین در اولین روز آغاز رسمی تبلیغات نامزدهای انتخابات خبرگان در نقاط مختلف شهر اقدام به نصب جایگاه های ویژه تبلیغ و معرفی نامزدها کرده است، اما تبلیغاتی پوستری هنوز دیده نمی شود.
ستادهای تبلیغاتی نامزدهای مجلس خبرگان بطور رسمی فعالیت خود را آغاز کرده اند و برای معرفی نامزد خود کم و بیش اقدام به توزیع بسته های تبلیغاتی می کنند.
جدول پخش سخنرانی تبلیغاتی و معرفی سه نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه استان قزوین نیز در صدا و سیما مشخص شده و در حال اطلاع رسانی به مردم است.
استان قزوین دارای دو کرسی نمایندگی در مجلس خبرگان رهبری است.
آیت الله علی اسلامی و حجج الاسلام مجید تلخابی و محمود رجبی سه نامزد پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه استان قزوین هستند.
در کنار آغاز رسمی تبلیغات نامزدهای انتخابات خبرگان، در روزهای اخیر فعالیت و جنب و جوش هواداران نامزدهای مجلس شورای اسلامی بویژه در شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی رو به افزایش گذاشته است.
در روزهای اخیر نشست ها و میزگردهای مختلفی به بهانه جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر از سوی هواداران نامزدهای مجلس شورای اسلامی از جریان ها و گروه های مختلف سیاسی در گوشه و کنار استان قزوین برگزار شده است .
این نشست ها فارغ از بحث قانونی بودن یا نبودن آنها ، تنور انتخابات را داغ تر کرده است.
از سویی دیگر جریان ها و احزاب نیز در کنار فعالیت های رسانه ای برای کمک به پیشبرد اهداف سیاسی مورد نظر خود با پیش کشیدن بحث ائتلاف و اعلام فهرست مورد حمایت خود به انتخاباتی شدن فضای استان قزوین کمک کرده اند.
ائتلاف اصولگرایان قزوین لیست نهایی خود در انتخابات خبرگان را اعلام کرده است و اصلاح طلبان نیز اگرچه هنوز در این خصوص خبری چیزی منتشر نکرده اند اما به طور غیررسمی به معرفی گزینه خود پرداخته اند.
در انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز اصولگرایان قزوین فهرست مورد حمایت خود را اعلام کرده اند و اصلاح طلبان نیز فعلا از حوزه انتخابیه قزوین- آبیک- البرز بر روی یک گزینه به اجماع رسیده و ظرف هفته جاری و پس از مشخص شدن وضعیت نهایی بررسی صلاحیت ها، نفر دوم و احتمالا گزینه های مورد نظر خود در حوزه های انتخابیه بوئین زهرا-آوج و تاکستان را معرفی می کنند.
استان قزوین در مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قزوین- آبیک- البرز دو کرسی و در حوزه بوئین زهرا- آوج و همچنین تاکستان نیز هر کدام از یک کرسی نمایندگی برخوردار است.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه امسال برگزار می شود.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸/۱۶۶۲/

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر