۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 296 | تاریخ انتشار: ۱۶:۳۹:۱۱ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – تقویت بخش خصوصی و استفاده از قابلیت های داخلی از اولویت های دولت است

قزوین روز :

استاندار قزوین:

تقویت بخش خصوصی و استفاده از قابلیت های داخلی از اولویت های دولت است

قزوین-ایرنا- استاندار قزوین گفت: یکی از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید، استفاده هرچه بیشتر از قابلیت های داخلی و تقویت بخش خصوصی است.

81951214-70498285.jpg

به گزارش ایرنا استاندار قزوین روز شنبه در دیدار با امام جمعه آوج با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر افزود: ایجاد وحدت و همدلی برای رسیدن به اهداف بسیار حایز اهمیت است، چرا که هر کجا تفرقه وجود داشته باشد آنجا محل نفوذ دشمن است.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر سالیانه ۴۲ هزار میلیارد تومان معادل دو برابر بودجه عمرانی سالیانه کشور یارانه به مردم پرداخت می شود، اظهارکرد: باید به گونه ای مدیریت کنیم تا یارانه ها به نیازمندان واقعی تعلق گیرد و سایر منابع حاصل از هدفمندی یارانه ها صرف عمران و آبادانی کشور شود که این در راستای مدیریت بهتر و اولویت بندی برای حل مشکلات اساسی کشور است.
همتی افزود: لغو تحریم ها و اجرایی شدن برجام دستاورد بزرگی بود و آن را باید یک موفقیت جهانی در نظام بین الملل دانست.
وی با اشاره به کاهش شدید قیمت نفت، گفت: باید اقتصاد کشور از وابستگی به نفت قطع شود و به اقتصاد مقاومتی و ظرفیت های داخلی خود تکیه و توانتمندیهای خود را بیش از پیش فعال کنیم.
همتی با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر گفت: دهه فجر میراث امام راحل و شهداست و باید به خاطر داشته باشیم که پیروزی انقلاب اسلامی یک لطف و هدیه الهی به ملت ایران بود و همه باید قدردان آن باشیم.
وی با بیان اینکه انقلاب با دشواری های زیادی به پیروزی دست یافت، گفت: از زمان پیروزی انقلاب دشمنان همواره توطئه های زیادی را علیه انقلاب و نظام به کار بستند که همگی با لطف خداوند و هدایت های امام(ره) و مقام معظم رهبری و مردم خنثی شد.
همتی افزود: دشمن پس از اینکه از راه نظامی علیه ایران ناامید شد، به حیله ها و توطئه های دیگری از جمله تحریم ها و فشارهای اقتصادی روی آورد و حلقه محاصره اقتصادی را هر روز تنگ تر کرد، اما به لطف خداوند، هدایت های رهبری، تلاش های دولت و حمایت های مردم موفق شدیم در مذاکرات با قدرت های جهانی از حوزه اقتدار و صلابت وارد شده و تحریم ها را کنار بزنیم.
استاندار قزوین به مناسبت دهه فجر و دیدار وگفت وگو با مردم و بهره برداری از چندین طرح عمرانی، خدماتی امروز شنبه ضمن سفر به شهرستان آوج در بدو ورود با حضور در مزار شهدای این شهر به مقام والای شهیدان ادای احترام کرد.
شهرستان آوج با مرکزیت آوج دارای دو شهر و ۱۱۰ روستا است و در جنوب غربی استان قزوین واقع شده است.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار