۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

طرز تهیه کیک بستنی ساده

طرز تهیه کباب لم چاپس

طرز تهیه دسر sundea (امریکایی)

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 479 | تاریخ انتشار: ۱۶:۵۱:۵۵ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – توهین و تبلیغ خلاف قانون، تضییع حق الناس است

قزوین روز :

رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان

توهین و تبلیغ خلاف قانون، تضییع حق الناس است

قزوین-ایرنا- رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان قزوین گفت: حق الناس فقط محدود به رعایت رای مردم نیست و توهین در روزنامه ها و تبلیغ خلاف مقررات در فضای مجازی از مصادیق تضییع حق الناس است.

81963609-70521666.jpg

به گزارش ایرنا حجت الاسلام والمسلمین علی قابل در جلسه توجیهی امنیت و انتخابات در جمع هیات های اجرایی، نظارت و داوطلبان نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: ما باید به نفس و وجدان خود مراجعه کرده و میزان عدول و پیروی از معیار حق را بسنجیم.
وی اظهارکرد: کسانیکه از چندین ماه قبل با استفاده از وسایل و اسباب مختلف در تبلیغ خود سود جسته اند در واقع حق الناس را تضییع کرده و باید در محضر خداوند و ملت جوابگو باشند.
حجت الاسلام قابل، به نامزدهای انتخابات توصیه کرد: کتاب قانون انتخابات را مطالعه و نسبت به ضوابط و مقررات انتخابات آگاهی کسب کنید تا تخطی از قانون صورت نگیرد.
وی با اشاره به چند ماده از قانون انتخابات گفت: نامزدها از روز چهارشنبه می توانند با مراجعه به دفتر نظارت، اسامی نمایندگان خود برای حضور بر سر صندوق های رای را تحویل دهند تا برای آنها کارت صادر شود.
حجت الاسلام قابل ادامه داد: قانون انتخابات به مجریان و هیات نظارت دستور داده است که نظارت باید استصوابی و عام باشد و این هیات وظایف قانونی خود را انجام می دهد و هیچکس در صورت دریافت تذکر نباید از این هیات دلگیر شود.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار