۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 427 | تاریخ انتشار: ۱۶:۴۹:۴۵ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – ثبت حماسه ای دیگر از مردمان دیار دارالمومنین قزوین در یوم الله ۲۲ بهمن

قزوین روز :

حماسه همدلی و مشارکت،

ثبت حماسه ای دیگر از مردمان دیار دارالمومنین قزوین در یوم الله ۲۲ بهمن

قزوین-ایرنا- مردمان دیار دارالمومنین قزوین با حضور انقلابی، پرشور و گسترده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، در سالگرد سی و هفتمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی حماسه ای دیگر را رقم زد.

81959761-70514207.jpg

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، میدان آزادی (سبزه میدان)، خیابان های پیغمبریه، شهدا، سلامگاه و گلزار شهدا تا آستان متبرک امامزاده حسین ابن علی ابن موسی الرضا (ع) مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهر قزوین، امروز مملو از جمعیتی بود تا در مقابل دیدگان جهانیان حماسه ای دیگر در کارنامه خود به ثبت برسانند.
راهپیمایان قزوینی که ساعتی قبل از آغاز راهپیمایی در مسیرهای اعلام شده تجمع کرده بودند، امروز با حضور پرشور و پررنگ خود، همگام با دیگر ایرانیان در تجدید بیعت با آرمان های معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) و شهدای سرافراز میهن اسلامی و همچنین تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری همصدا شدند.
راهپیمایان قزوینی در این تجمع بزرگ با مشت های گره کرده و فریادهای ‘الله اکبر الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند’ صدای پشتیبانی از نظام اسلامی و نفرت خود از استکبار جهانی را به گوش جهانیان رساندند.
‘ما پیرو رهبریم، فرمان از او می بریم’، ‘دست خدا بر سر ما، خامنه ای رهبر ما’، ‘با ولایت زنده ایم، تا زنده ایم رزمنده ایم’ و ‘ما ملت آگاهیم، پیرو ثارالله ایم’ از دیگر شعارهای مردم مومن و ولایتمدار قزوین در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بود.
راهپیمایان قزوینی همچنین با سر دادن شعارهایی با مضامین حضور در انتخابات اسفند ماه امسال، عزم و اراده خود را برای شرکت پرشور و گسترده در پای صندوق های رای اعلام کردند.
حضور اقشار و گروه های مختلف مردم اعم از پیر و جوان، زن و مرد، دانش آموز و دانشجو، کارگر، کارمند و کشاورز و همچنین اصناف و بازاریان، فرهنگیان، ورزشکاران، روحانیون و طلاب، نیروهای مسلح، جانبازان و خانواده های معظم شهدا به همراه مدیران و مسوولان استانی در راهپیمایی سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در قزوین چشمگیر و قابل توجه بود.
در پایان راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در قزوین، راهپیمایان با تجمع در گلزار شهدای قزوین با فریادهای بلند الله اکبر، خامنه ای رهبر بندهای قطعنامه سراسری سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را مورد تایید و تاکید خود قرار دادند.
براین اساس، گزارش های دریافتی، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در سایر شهرها و روستاهای استان قزوین نیز با حضور پرشور و گسترده مردم برگزار شد.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار