۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 231 | تاریخ انتشار: ۱۶:۳۳:۴۴ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – ثبت نام طرح جایگزینی تاکسی های فرسوده در استان قزوین آغاز شد

قزوین روز :

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری

ثبت نام طرح جایگزینی تاکسی های فرسوده در استان قزوین آغاز شد

قزوین-ایرنا- مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری از آغاز ثبت نام طرح جایگزینی تاکسی های فرسوده در استان خبر داد و گفت: مالکان تاکسی های فرسوده با عمر بیش از ۱۰ سال در بازه زمانی مشخص برای ثبت نام به دفاتر پیشخوان خدمات دولت مراجعه کنند.

81946032-70488835.jpg

به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری، ایرج زاهدپور افزود: مالکان تاکسی های فرسوده طی ۱۰ روز از دوشنبه ۱۲ تا چهارشنبه ۲۱ بهمن ماه جاری با توجه به شماره پلاک خودروی خود برای ثبت نام به دفاتر پیشخوان خدمات دولت مراجعه کنند.
دبیر کمیته حمل و نقل و سوخت استان تصریح کرد: سقف تسهیلات بانکی برای هر تاکسی ۲۰۰ میلیون ریال است که با سفته و ضامن معتبر با نرخ سود ۱۶ درصد و بازپرداخت ۴۸ ماهه ارایه خواهد شد.
وی در خصوص مدارک لازم برای ثبت نام گفت: متقاضیان می توانند با در دست داشتن اصل سند خودرو ( برگ سبز)، کارت خودرو، کارت ملی مالک خودرو، پروانه بهره برداری و اصل پروانه فعالیت برای ثبت نام اقدام نمایند.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها با بیان اینکه ۵۰ میلیون ریال حمایت یارانه ای نیز برای هر دستگاه تاکسی در نظر گرفته شده است ادامه داد: تاکسی های جایگزین از نوع سمند و پژو بوده و متقاضیان می توانند برای تحویل گرفتن خودروها براساس زمانبندی ثبت نام از ابتدای دهه فجر تا شهریور سال آینده اقدام کنند.
دبیر کمیته حمل و نقل و سوخت استان افزود: برای صرفه جویی در مصرف سوخت، همه تاکسی ها دارای مخزن گاز سی.ان.جی با پیمایش ۳۰۰ کیلومتر خواهد بود.
طبق آمار موجود ۷۰۰ تاکسی فرسوده در قزوین تردد می کنند.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار