کد خبر: 963 | تاریخ انتشار: ۱۷:۲۱:۰۰ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – جست وجو برای یافتن جوان گمشده در ارتفاعات قله شجاع الدین قزوین ادامه دارد

قزوین روز :

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر

جست وجو برای یافتن جوان گمشده در ارتفاعات قله شجاع الدین قزوین ادامه دارد

قزوین-ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: جست وجوها برای یافتن جوان ۲۲ ساله قزوینی که در ارتفاعات شجاع الدین قزوین گم شده است، همچنان ادامه دارد.

81927125-70456867.jpg

حکمت الله هاشمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به دنبال نتیجه بخش نبودن جست جوهای خانواده این فرد که از روز شنبه ۲۶ دی ماه به قصد کوهپیمایی از منزل خارج شده است، صبح امروز با مراجعه والدین وی به هلال احمر، کار تفحص برای یافتن این فرد از ساعتی پیش آغاز شده است.
وی اضافه کرد: در حال حاضر دو تیم امداد و نجات کوهستان با همکاری اعضای هیات کوهنوردی استان با تجهیزات کامل، به این منطقه اعزام شده اند.
هاشمی ادامه داد: بالگرد جمعیت هلال احمر استان قزوین نیز آمادگی دارد تا در صورت مساعد بودن شرایط جوی برای یافتن این جوان ۲۲ ساله بر روی منطقه به پرواز درآید و همچنین تیم آنست شامل سگ های جستجوگر نیز به منطقه اعزام خواهند شد.
وی از مردم خواست قبل از انجام صعود به ارتفاعات و گشت و گذار در مناطق کوهستانی، تمام اقدامات امنیتی و حفاظتی را رعایت و با تجهیزات کامل و اطلاع دادن مسیرهای حرکت به نزدیکان خود به کوهنوردی بروند.
قله یخبند یا شجاع الدین با دو هزار و ۴۷۰ متر ارتفاع در شمال شرق شهر قزوین، ما بین دو روستای میزوج و رزجرد واقع شده است، مسیر متداول صعود به این قله از منطقه باراجین و روستای میزوج شروع و به روستای رزجرد ختم می شود.
۷۳۸۸/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار