چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1865 | تاریخ انتشار: ۱۸:۱۶:۴۱ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – جشن دانش آموختگی جمعی از دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی خانه کارگر قزوین برگزار شد

قزوین روز :

جشن دانش آموختگی جمعی از دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی خانه کارگر قزوین برگزار شد

قزوین – ایرنا- جشن دانش آموختگی جمعی از دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی خانه کارگر استان قزوین برگزار شد.

81716564-70090033.jpg

به گزارش ایرنا در این مراسم استاندار قزوین گفت: در نظام آموزش و علم آموزی چیزی بنام فراغت از تحصیل نداریم و طبق آموزه های دینی دانش اندوزی تا هنگام از مرگ ادامه دارد.
مرتضی روزبه با تقدیر از مسوولان دانشگاه جامع علمی و کاربردی خانه کارگر استان قزوین افزود: رشد و بالندگی حاصل خرد جمعی و هم افزایی است و ما باید سعی کنیم تولید علم در کشور ما بیش از پیش باشد.
وی اظهارکرد: تلاش مسوولان این دانشگاه برای ارتقای کیفیت آموزشی و جذب نخبگان، اساتید و دانشجویان و تاسیس رشته های مورد نیاز صنعت، تولید و کارآفرینی، جای تقدیر و سپاسگزاری دارد و همه این فعالیت ها باعث شده که این دانشگاه به یکی از مراکز علمی نمونه استان تبدیل شود.
روزبه خاطرنشان کرد: حضور استادان مجرب و بالا بودن سطح آموزشی، موجب می شوند تا دانشجویان باسوادی از این دانشگاه فارغ التحصیل شوند.
رییس دانشگاه اسلامی کار استان قزوین نیز خطاب به دانشجویان دانش آموخته گفت: موفقیت شما در علم آموزی و دانش آموختگی باعث افتخار من و همکارانم است و از اینکه توانسته اید در فراگیری علوم و تحصیل سرآمد باشید به شما تبریک می گوییم.
حسن اسدی افزود: این موفقیت و افتخار تنها در سایه امنیت در جامعه فراهم آمده و ما وجود امنیت را مدیون جانفشانی های شهدا، جانبازان و خانواده معظم آنها هستیم.
وی اظهارکرد: این دانشگاه از سال ۱۳۸۱ آغاز بکار کرده و در جشن دانش آموختگی امروز ۲۰۰ نفر از دانشجویان در رشته های حقوق، مکانیک، حسابداری، برق، کامپیوتر و گرافیک، که ۹۰ نفر آنان در مقطع کاردانی و ۱۱۰ نفر کارشناسی ورودی سال های ۹۱ و ۹۲ می باشد، دانش آموخته می شوند.
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین گفت: این دانشگاه دارای ۱۴ هزار دانشجو در ۲۳ مرکز جامع علمی و کاربردی در ۲۸۶ رشته کاردانی و ۱۴۲ رشته کارشناسی و دو رشته کارشناسی ارشد می باشد.
دکتر محمد مهدوی نیری افزود: این دانشگاه در بین ۳۱ استان کشور با ارایه ۴۳ اختراع و ابتکار در رتبه سوم قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: در امر تربیت مدرس نیز پنج نقطه در ایران مورد موافقت قرار گرفته که قزوین یکی از آنها است.
مهدوی نیری با اشاره به پیشرفت ۸۵ درصدی طرح عمرانی احداث ساختمان اداری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین اظهارکرد: این ساختمان در زمینی به مساحت یکهزار و ۶۰۰ متر مربع و با سه هزار و ۵۰۰ متر مربع زیربنا در شش طبقه در شهرک کوثر قزوین با سه میلیارد تومان اعتبار در حال ساخت است که با صرف کمتر از یک میلیارد تومان تا پایان مهر ماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
۷۳۸۹/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار