۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

طرز تهیه کیک بستنی ساده

طرز تهیه کباب لم چاپس

کد خبر: 435 | تاریخ انتشار: ۱۶:۵۰:۰۸ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – حاشیه نگاری از راهپیمایی ۲۲ بهمن در قزوین

قزوین روز :

حاشیه نگاری از راهپیمایی ۲۲ بهمن در قزوین

قزوین-ایرنا- حماسه همدلی و حضور و راهپیمایی با شکوه و پرشور یوم الله ۲۲ بهمن ماه در قزوین با حاشیه ها و نکات جالبی همراه بود.

81959866-70514511.jpg

به گزارش ایرنا، جمعی از راهپیمایان قزوینی از یک ساعت قبل از آغاز رسمی راهپیمایی ۲۲ بهمن در میدان آزادی (سبزه میدان) که محل آغاز مراسم بود، تجمع کرده بودند.
اقشار مردم در گروه های سنی مختلف و با مشاغل گوناگون در این راهپیمایی در کنار یکدیگر حضور داشتند که در این بین حضور جمعی از جانبازان دوران دفاع مقدس که با عصا و ویلچرهای خود در مراسم حاضر شده بودند، جلوه خاصی به راهپیمایی امروز قزوین بخشیده بود.
حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین و فریدون همتی استاندار در کنار یکدیگر و همراه و دوشادوش با مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور داشتند.
جمعی از راهپیمایان قزوینی پرچم بلندی ایران را در میان جمعیت گسترانده و با خود حمل می کردند که این حرکت زیبا جلوه خوبی به راهپیمایی امروز بخشیده بود.
حضور اعضای بعضی از احزاب اصولگرا و همچنین اصلاح طلب با پارچه نوشته های تبریک این ایام و شعارهایی متناسب با راهپیمایی ۲۲ بهمن از دیگر نکات این آیین بود.
یک بالگرد نیروهای مسلح با حرکت بر فراز آسمان و حضور در مسیر مراسم، با شاخه های گل راهپیمایان قزوینی را گلباران می کرد.
در حاشیه مراسم یوم الله ۲۲ بهمن قزوین، جمعی از راهپیمایان با سر دادن شعارهای ضد استکباری، پرچم های آمریکا و اسرائیل را به آتش کشیدند.
در مسیر راهپیمایی امروز، صحبت ها و تاکید های مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت مشارکت پرشور و گسترده در انتخابات امسال از طریق بلندگوها پخش می شد.
برپایی ایستگاه صلواتی، دل نوشته و نقاشی کودکان در کنار ایستگاه سلامت که به طور رایگان به ویزیت راهپیمایان می پرداخت نیز از ابتکارات جالب در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در قزوین بود.
حضور یک پهپاد فیلمبردار بر فراز تجمع کنندگان راهپیمایی امروز توجه جمع زیادی از راهپیمایان را به خود جلب کرده بود.
جمع زیادی از مردم در پایان راهپیمایی بر سر مزار شهیدان حضور پیدا کرده و با قرائت فاتحه یاد و خاطره این دلیرمردان همیشه جاوید را گرامی داشتند.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار