۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

طرز تهیه کیک بستنی ساده

طرز تهیه کباب لم چاپس

طرز تهیه دسر sundea (امریکایی)

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 288 | تاریخ انتشار: ۱۶:۳۸:۵۵ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – حفظ کرامت انسانی و برقراری عدالت مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی بود

قزوین روز :

حفظ کرامت انسانی و برقراری عدالت مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی بود

قزوین-ایرنا- امام جمعه قزوین، از انقلاب اسلامی بعنوان یکی از رویدادهای بزرگ و معجزات خداوند یاد کرد و گفت: مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی حفظ کرامت و برقراری عدالت بود و این معنا با پیروی از ائمه معصومین(ع) و استقرار حکومت اسلامی محقق شد.

81950414-70496730.jpg

به گزارش ایرنا حجت الاسلام عبدالکریم عابدینی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر قزوین افزود: این انقلاب با هدف هدایت جهانیان به ثمر رسید و ما در برابر تمام ملت های دنیا موظفیم این هدایت را به تمامی ملت ها بچشانیم.
وی ولایت فقیه را شاخص اصلی نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: انقلاب از همان ابتدای پیروزی با توطئه های مختلفی همچون فتنه خلق مسلمان، قائله بنی صدر، حتی فتنه منافقین و فتنه سال ۸۸مواجه شد که همگی با هدف از بین بردن نظام اسلامی طراحی شده بود اما با لطف خداوند و هوشیاری مردم ایران، تنها نتیجه آنها سربلندی انقلاب اسلامی و ذلت و خواری برای دشمنان بود.
خطیب جمعه قزوین افزود: البته در این میان فتنه بزرگ دیگری نیز در حال طراحی است که به مراتب سخت تر از سایر فتنه های قبلی است چرا که بر خلاف فتنه های قبلی، اینبار هدف حمله به ارکان و ریشه های این نظام، ترویج اسلام آمریکایی با سبک سعودی و بازگرداندن اشرافیت و تبعیض و بیگانه کردن مردم با روح توکل بر خداوند است.
حجت الاسلام عابدینی با بیان اینکه امروز شجره طیبه انقلاب اسلامی در تمام کشورهای منطقه بارور شده است و کشورهای منطقه مانند لبنان، یمن، عراق از این جمله اند، افزود: دیروز نیز آزادی دو شهر مهم سوریه از محاصره دشمن با مقاومت اسلامی مردم این کشور، میوه های خوش طعم دیگری از این انقلاب را به ما چشانید.
وی خاطرنشان کرد: این پیروزی های کشورهای منطقه از یکسو هدیه خداوند به بندگان مسلمان و از سوی دیگر تحقق وعده الهی است و شجره طیبه انقلاب اسلامی هنوز به سن چهل سالگی خود نرسیده است میوه های خود را با این پیروزی ها به ما نشان می دهد.
امام جمعه قزوین در ادامه با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه از مردم استان قزوین خواست به شکرانه پاگذاشتن انقلاب اسلامی به سی و هشتمین سال عمر پرکت خود و همچنین پیروزی های یک ساله اخیر، راهپیمایی امسال را گسترده تر و حماسی تر تبدیل کنند .
حجت الاسلام عابدینی همچنین در آستانه انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی نیز گفت: مردم ما باید با مطالعه عمیق درباره نامزدها، صلاحیت این افراد را با معیارهای دینی و قرآنی رصد کنند تا هر دو مجلس با بهترین کیفیت شکل گیرد.
وی در ادامه با اشاره به اعلام رژیم سعودی برای حمله زمینی به خاک سوریه افزود: این رجزخوانی های جدید عربستان که با تحریک آمریکا صورت می گیرد، بیشتر با این هدف طراحی شده تا سعودی ها خود را از داعش مبرا کنند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین افزود: گوری که عربستان با حمله به یمن و شهادت شیخ نمر برای خود کنده است دیگر مجالی برای عرضه نمی گذارد و همچون خانه ای لرزان بزودی برای همیشه فرو خواهد ریخت.
۷۳۸۸/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار