تکذيب ممنوع‌ الخروجی خانواده آیت الله هاشمی

بنزین از اول دی ۱۵۰۰ تومان می‌شود

پرسپولیس با اختلاف ۱۰ امتیاز قهرمان لیگ می‌شود

زلزله ۶.۱ ریشتری دیشب حوالی «هجدک» را لرزاند

جهان تا ۱۲ روز دیگر نابود می‌شود

انعکاس اظهارات سردار سلیمانی

مرادی: بهداد را برمی‌گردانیم

فرصتی بسیار مهمی که برای ایران فراهم شد

فردای نامطمئن صندوق‌ های بازنشستگی در ایران

چراغ سبز برانکو به جدایی ستاره سرخ ها از پرسپولیس

تصویری از دیدار برانکو با کسی که می‌گفتند شاید جانشینش شود

طنز؛ هرکسی پول ندارد به مسافرت خارجی نرود

کد خبر: 1559 | تاریخ انتشار: ۱۷:۵۷:۱۶ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – حقوق دانان نسبت به حق پایمال شده بین المللی حساسیت داشته باشند

قزوین روز :

حقوق دانان نسبت به حق پایمال شده بین المللی حساسیت داشته باشند

قزوین – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: وکلا و حقوق دانان نسبت به حقوق پایمال شده بین المللی حساسیت بیشتری داشته باشند زیرا رهبر معظم انقلاب همواره با نگاه کلان مسایل را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهند.

81941936-70481330.jpg

به گزارش شامگاه شنبه ایرنا به نقل از دفتر امام جمعه قزوین، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی در دیدار با جمعی از وکلای استان قزوین بر ضرورت کلان نگری وکلا و حقوق دانان تاکید و خاطرنشان کرد: نگاه کلان در این حوزه باعث می شود تا این گروه کارشان را با جدیت بیشتری دنبال کنند.
وی ادامه داد: غفلت از زمان شناسی و کلان نگری باعث می شود تا عده ای با بهره گیری از قانون آن را دور زده و با حیله های سیاسی و نداشتن صداقت، سر مردم کلاه بگذارند.
به گفته امام جمعه قزوین، زمین خواران ابتدا قانون خواری کرده و با دور زدن آن این اقدام را مرتکب می شوند.
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی بصیرت را جزء لاینفک کار یک قاضی دانست و گفت: قاضی باید با شناخت و آشنایی دقیق از فرهنگ هر منطقه، قانون را در آن به نحو مناسبی اجرایی کند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تعدادی از قصه های قضاوت انبیا که در قرآن آمده، خاطرنشان کرد: اشاره این قصه ها در کتاب آسمانی ما مسلمانان به خوبی بیانگر آنست که خداوند متعال موضوع قضاوت را بسیار جدی گرفته است.
امام جمعه قزوین اضافه کرد: زمانی که خداوند بنده ای را اختیار می کند، با اعطای شرح صدر و علوم الهامی به او، جانش را با چشمه های حکمت لبریز کرده و چنین بنده ای با دریافت این موهب های الهی هرگز از پاسخ به هیچ سووالی درمانده نمی ماند.
وی در پایان یادآور شد: در قبال تعبد و بندگی، خداوند به انسان کمک می کند تا بر سر دوراهی تصمیم گیری قرار نگرفته، دچار شک نشود، مستحکم و محکم باشد و از خطا و لغزش نیز در امان بماند و اینها همه از فضل خداوند است.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار