۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 1182 | تاریخ انتشار: ۱۷:۳۳:۵۳ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – دستاوردهای انقلاب حاصل صبر و استقامت مردم و هدایت های مقام معظم رهبری است

قزوین روز :

فرماندار البرز

دستاوردهای انقلاب حاصل صبر و استقامت مردم و هدایت های مقام معظم رهبری است

قزوین – ایرنا – سرپرست فرمانداری البرز دستاوردهای نظام مقدس اسلامی را مدیون صبر و استقامت مردم و هدایت های مقام معظم رهبری دانست و گفت: امیدواریم مردم در هفتم اسفند ماه آینده حماسه دیگری با حضور حداکثری خود در انتخابات خلق کنند.

81951442-70498687.jpg

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری البرز، رضا عسگری در آیین جشن انقلاب اسلامی ناحیه شهری مهرگان افزود: بزرگداشت انقلاب اسلامی امسال با سال های گذشته تفاوت دارد زیرا با دستاوردهای مهمی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مصادف شده است.
به گفته وی، انقلاب اسلامی ایران در سایه الطاف پروردگار، هدایت های رهبر کبیر انقلاب و مجاهدت های مردم غیور ایران به پیروزی دست یافت.
عسگری با اشاره به ایجاد زیر ساخت های لازم جهت رفع نیازهای زیربنایی و حوزه سلامت در ناحیه شهری مهرگان یادآور شد: از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید اجرای طرح تحول سلامت بود که این رهاورد انقلاب بزرگی را در بخش بهداشت و درمان کشور ایجاد کرده است.
سرپرست فرمانداری البرز ادامه داد: با توجه به واگذاری بناهای احداث شده مسکن مهر در ناحیه شهری مهرگان از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان دو مرکز فوریت های پزشکی اورژانس در محمدیه و مهرگان راه اندازی خواهد شد.
عسگری به بهره برداری و کلنگ زنی ۹۳ طرح عمرانی و زیر بنایی، صنعتی، کشاورزی این شهرستان البرز در دهه مبارک فجر اشاره و افزود: امیدواریم اجرای طرح های یاد شده منشا خیر و برکت برای مردم مناطق ما باشد.
این مسوول در پایان حفظ و صیانت از دستاوردهای انقلاب را از جمله وظایف مردم دانست و یادآور شد: انجام این مهم به تبیین و تشریح دستاوردهای حاصل شده برای نسل آینده می تواند بسیار حایز اهمیت باشد.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار