کد خبر: 223 | تاریخ انتشار: ۱۶:۳۳:۲۲ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – دستاوردهای ۳۷ ساله انقلاب اسلامی در استان قزوین منتشر شد

قزوین روز :

دستاوردهای ۳۷ ساله انقلاب اسلامی در استان قزوین منتشر شد

قزوین-ایرنا- دبیر شورای اطلاع رسانی استان قزوین گفت: دستاوردهای ۳۷ ساله انقلاب اسلامی در استان قزوین در قالب بولتن توسط روابط عمومی استانداری تدوین و برای همه مدیران، فرمانداران، بخشداران، روسای دانشگاه ها و شهرداران ارسال شده است.

81945521-70487920.jpg

به گزارش روابط عمومی استانداری که روز سه شنبه به ایرنا نمابر شد، نصرت الله علیرضایی با اعلام این خبر افزود: انقلاب اسلامی یکی از تحولات بزرگ سیاسی در قرن بیستم دنیای معاصر بود که آثار و نتایج بزرگی را به دنبال داشت که منشا تحولات سیاسی، اقتصادی، علمی، اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و زیربنایی شد که در این مجموعه به بخشی از دستاوردهای ۳۷ ساله انقلاب در مقیاس استانی اشاره شده است.
وی اظهارکرد: به نمایندگان عالی دولت در شهرستان ها و بخش ها تاکید شده که این مجموعه را در اختیار ائمه جمعه و مدیران مربوطه قرار دهند تا در تبیین و تشریح خدمات نظام جمهوری اسلامی در ایام الله دهه فجر از آن بهره برداری کنند.
علیرضایی اضافه کرد: این بولتن در سه محور و سرفصل مجزا شامل به کارهای فرهنگی و اجتماعی، امور اقتصادی و امور زیربنایی که در سطح استان قزوین توسط دستگاه های اجرایی شده ، پرداخته شده است.
دبیر شورای اطلاع رسانی استان اظهارکرد: انتظار می رود رسانه های جمعی، شخصیت ها و گروه های مختلفی که با افکار عمومی و توده های مختلف مردم به ویژه جوانان و نسل جدید سر و کار دارند، از این گزارش در راستای افزایش اعتماد و ارتقای سطح امیدواری جامعه استفاده کنند.
علیرضایی در پایان از علاقه مندان و پژوهشگران خواست برای دریافت فایل و متن کامل این بولتن به سایت استانداری قزوین با آدرس http://news.ostan-qz.ir/content/ostan/news/33808 مراجعه کنند.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار