۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 407 | تاریخ انتشار: ۱۶:۴۸:۲۵ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – دعوت استاندار قزوین از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن

قزوین روز :

دعوت استاندار قزوین از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن

قزوین – ایرنا- استاندار قزوین با صدور بیانیه ای از مردم استان قزوین برای حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.

81958545-70511653.jpg

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری، فریدون همتی در این بیانیه آورده است:
بسم الله الرحمن ارحیم
هرساله یوم الله ۲۲ بهمن یادآور خودباوری وعزت مندی، حق خواهی و ظلم ستیزی، مردم سالاری و عدالت خواهی ملت آگاه، مقاوم، بیدار و زمان شناس ایران اسلامی است که با رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، فریاد بلند استقلال، آزادی و مردم سالاری دینی را سر دادند و اقتدار ملی و عزم پولادین خود را به نمایش گذاشتند.
بدون تردید پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ۵۷ نقطه عطفی در تاریخ پرفراز و نشیب کشور عزیزمان ایران است، انقلابی که بر پایه ماهیتی فرهنگی و اعتقادی شکل گرفت و اهداف گرانمایه خود را در سه اصل استقلال، آزدی و جمهوری اسلامی تبلور بخشید.
خدا را شاکر و سپاسگزاریم که سالگرد پیروزی انقلاب، امسال در حالی گرامی داشته می شود که ایران اسلامی بیش از هر دورانی، چه در صحنه عمل و کارآمدی و چه در صحنه مقاومت و ایستادگی نیرومندتر از گذشته شده است.
در این برهه تاریخی، کارنامه نظام مقدس جمهوری اسلامی با هدایت ها و حمایت های حکیمانه و داهیانه رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مد ظله العالی) و مدیریت مدبرانه و متعهدانه دولتمردان و تیم مذاکره کننده، خون پاک و مقدس شهدای هسته ای و شهدای مدافع حرم و همچنین تلاش، صبر و مقاومت ملت سرافراز به گونه ای پیش رفته که دیوار تحریم های ظالمانه و ناجوانمردانه فرو ریخته و این شعار ملی و همیشگی ملت ایران که ‘انرژی هسته ای، حق مسلم ماست’ صورت عملی به خود گرفته است و جایگاه ایران اسلامی به عنوان یک کشور قدرتمند و اثرگذار در معادلات بین المللی تثبیت و تحکیم شده و در نهایت موجبات و مقدمات دستیابی و فتح قله های علم و فناوری و پیشرفت همه جانبه کشور بیش از پیش فراهم گردیده است.
اینجانب به عنوان نماینده عالی دولت تدبیر و امید و خادم کوچک ملت ضمن پاسداشت این حماسه ی دوران ساز و در راستای نکوداشت یاد و خاطره مجاهدت ها و ایثارگری های پاک باختگان این شجره طیبه و تکریم آرمان ها و اهداف بلند معمار بزرگ انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی از عموم مردم شریف، انقلابی و شهیدپرور استان قزوین دعوت می نمایم که همگام با سایر هموطنان و ملت های آزاده جهان با شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن یکبار دیگر حضور گسترده، حماسی و دشمن شکن خود را در معرض دید جهانیان قرار دهند.
باشد که این حضور مقدمه ای برای مشارکت حداکثری شما مردم بیدار و زمان شناس در حماسه سیاسی انتخابات در ۷ اسفند ماه امسال باشد.
۷۳۸۹/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار