چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1933 | تاریخ انتشار: ۱۸:۲۰:۵۳ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – دومین اردوی استارت آپ استان قزوین برگزار شد

قزوین روز :

دومین اردوی استارت آپ استان قزوین برگزار شد

قزوین- ایرنا- دومین اردوی استارت آپ استان به همت دانشگاه آزاد اسلامی قزوین همزمان با هفته جهانی کارآفرینی پس از سه روز تلاش تیم ها با شناخت ایده های برتر به کار خود پایان داد.

81848556-70319855.jpg

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین که روز یکشنبه به ایرنا نمابر شده، در این اردوی کارآفرینی که همزمان با سراسر کشور و برای دومین سال متوالی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد، ۱۱ ایده ی کسب و کار مورد تایید قرار گرفت که پس از ۵۴ ساعت کار و تلاش تیمی، تیم ها به ارایه ی ایده های خود پرداختند.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در مراسم اختتامیه این رویداد گفت: کارهای خوبی در ایران اسلامی در حوزه های مختلف به خصوص کارآفرینی در حال انجام است.
دکتر مرتضی موسی خانی افزود: امیدوارم با تقویت کارآفرینی همان طور که مقام معظم رهبری فرموند از خام فروشی پرهیز کنیم و با تولید فناوری به محصول و ثروت برسیم.
کارآفرین برتر کشور در سال ۸۵ خطاب به شرکت کنندگان در استارت آپ استان قزوین و افراد دارای ایده، گفت: متاسفانه بسیاری از استارت آپ ها شکست می خورند، بنابراین برای داشتن یک کسب و کار خوب باید خیلی از نکات را مورد توجه و رعایت قرار داد.
موسی خانی ادامه داد: از شکست ها در استارت آپ ها نترسید و برای رسیدن به هدف ایرادهای آن را برطرف کنید چرا که بستر برای کار باز است و باید از این فرصت بهره برد.
وی با اشاره به روش های مختلف تجاری سازی و انواع کسب و کارهای موفق، تصریح کرد: ما در ابتدای هر کاری چند فرضیه بیشتر نداریم که باید این فرضیه ها بسیار آزمایش شوند.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به افراد دارای ایده گفت: از ارایه ی ایده های خود نترسید، در محیط بیرون ایده های زیادی وجود دارد که شاید ایده های خوبی هم باشند، اما مهم آن کسی است که این ایده را تکمیل کرده و به عنوان یک ارزش ارائه دهد.
از نکات جالب و منحصر به فرد اردوی استارت آپ استان قزوین اختلاف سنی ۳۰ ساله میان کوچکترین و بزرگترین شرکت کننده بود که مورد توجه سایر شرکت کنندگان قرار گرفت؛ محمدحسین لک با ۱۴ سال سن کوچکترین و صفر لک با ۴۴ سال سن بزرگترین شرکت کننده در دومین اردوی استارت آپ ویکند استان قزوین بودند.
استارتاپ یک سازمان موقت است که با هدف یافتن یک مدل کسب و کار تکرارپذیر و مقیاس پذیر بوجود آمده است.
۷۳۸۹/ ۳۰۱۳

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار