چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1825 | تاریخ انتشار: ۱۸:۱۴:۲۸ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – دومین جشنواره ملی پژوهش در نظام اداری برگزار می شود

قزوین روز :

مدیر کل دفتر آموزش و پژوهش استانداری قزوین:

دومین جشنواره ملی پژوهش در نظام اداری برگزار می شود

مدیر کل دفتر آموزش و پژوهش استانداری قزوین از برگزاری دومین جشنواره ملی پژوهش در نظام اداری در شهریور ماه امسال خبر داد.

81667034-70007745.jpg

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، مریم نجف آبادی روز چهارشنبه با بیان این خبرافزود: این برنامه ملی در قالب برنامه های جشنواره شهید رجایی با هدف تشویق و ترغیب استادان، دانشجویان، کارشناسان و صاحب نظران اجرایی به تولیدات علمی- پژوهشی و همچنین بهره برداری از قابلیت ها و ظرفیت های موجود کشور در جهت تقویت نظام اداری برگزار می شود.

وی در خصوص دیگر اهداف این جشنواره گفت: شناسایی، سازماندهی و بهره برداری از نتایج پژوهش ها در نظام اداری کشور، زمینه سازی برای آینده پژوهی در نظام اداری با رویکرد سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و نقشه راه اصلاح نظام اداری، توسعه ارتباط بین نظام اداری و مجامع علمی و پژوهشی و هدایت پژوهش های نظام اداری با نگرش تحول در این حوزه از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

نجف آبادی، مبانی و ارزش های اسلامی، مهندسی نقش و ساختار دولت، توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری، خدمات عمومی در فضای رقابتی، مدیریت سرمایه انسانی، فناوری های مدیریتی، توسعه فرهنگ سازمانی، صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری، نظارت و ارزیابی و مطالعات توسعه و آینده پژوهی را از جمله محورهای جشنواره ملی پژوهش عنوان کرد.

این مسوول در خصوص چگونگی ارسال آثار به این جشنواره نیز اظهار داشت: دستگاه های اجرایی باید نسخه فیزیکی فعالیت های پژوهشی و همچنین آثار علمی استادان، مدیران و کارشناسان ذیربط منطبق با محورهای اعلام شده به انضمام فایل الکترونیکی را جهت شرکت به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

نجف آبادی تصریح کرد: در صورت احراز رتبه برتر، هرگونه امتیاز مادی و معنوی به آن سازمان و مجریان تعلق خواهد گرفت و جوایز برتر در جشنواره شهید رجایی اهدا خواهد شد.

مدیر کل دفتر آموزش و پژوهش استانداری قزوین در پایان گفت: علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مرکز آموزش مدیریت دولتی به نشانی www.smtc.ac.ir مراجعه نمایند.

۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار