قزوین روز – دو هزار اثر به دبیرخانه اجلاس سراسری نماز ارسال شده است

قزوین روز :

جانشین ستاد برگزاری اجلاس سراسری نماز

دو هزار اثر به دبیرخانه اجلاس سراسری نماز ارسال شده است

قزوین-ایرنا- جانشین ستاد برگزاری اجلاس سراسری نماز گفت: تاکنون دو هزار و ۳۰۰ اثر و مقاله به دبیرخانه بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز ارسال شده که پس از ارزیابی اولیه ۲۰۰ اثر و مقاله در اولویت قرار گرفته است.

81932914-70466599.jpg

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری، ایوب رحیمی افزود: در راستای برگزاری بهتر بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز، هفت جلسه اساسی بین مسئولان ستاد مرکزی اقامه نماز کشور و مدیران ذیربط استان قزوین برای هماهنگی های لازم برگزار شده است.
رحیمی با بیان اینکه شش کمیته برای برگزاری اجلاس سراسری نماز تشکیل شده است، ادامه داد: مسئولیت کمیته علمی این اجلاس بر عهده مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان، مسئولیت کمیته تبلیغات برعهده مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین است و برای انجام تبلیغاتی که در حال حاضر در سطح استان انجام شده است، هماهنگی های لازم با شهرداران، بخشداران و فرمانداران سطح استان بعمل آمده است.
وی اظهارکرد: از مدیران دستگاه های اجرایی استان انتظار می رود برای اطلاع رسانی از تمام امکاناتی که در اختیار دارند، استفاده کنند و امیدواریم کاستی های موجود در حوزه اطلاع رسانی این اجلاس سریع تر برطرف شود.
رحیمی بیان کرد: از تمام شهرداران به ویژه شهردار قزوین تقدیر می کنیم چون کار خود را در حوزه تبلیغات شهری به منظور برگزاری اجلاس سراسری نماز به خوبی انجام دادند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین با اشاره به اینکه مسئولیت کمیته فرهنگی برعهده مدیرکل آموزش و پرورش استان است، افزود: برنامه های مختلفی از سوی کمیته فرهنگی اجلاس سراسری نماز در حوزه های مختلف به ویژه سطح مدارس تدارک دیده شده است که از جمله آن ها می توان به برگزاری پیش اجلاس نماز اشاره کرد.
رحیمی اضافه کرد: همچنین جشن های بزرگ تکلیف در هفته گذشته برگزار شد که در آن بیش از دو هزار دانش آموز دختر استان رسیدن به سن تکلیف را جشن گرفتند.
وی با بیان اینکه در تمام اجلاس های سراسری نماز کمیته ارزیابی فعال است، عنوان کرد: در اجلاس بیست و چهارم نیز این کمیته فعال بوده و مسئولیت آن برعهده مشاور امور قرآنی استاندار قزوین است که نیروهای زیادی را برای ارزیابی این اجلاس به کار گرفته است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین خاطرنشان کرد: پس از برگزاری اجلاس دستگاه های اجرایی برتر در برگزاری این اجلاس تقدیر و نواقص کار نیز احصا می شود تا در اجلاس های بعدی تکرار نشوند.
رحیمی اظهار کرد: مسئولیت کمیته پشتیبانی اجلاس سراسری نماز برعهده معاون منابع انسانی استاندار قزوین بوده و این کمیته توفیق خدمتگذاری به بیش از ۴۰۰ نفر از میهمانان خارج استانی را در این اجلاس دارد.
وی افزود: در فراهم کردن مقدمات برگزاری اجلاس سراسری نماز در استان قزوین مسئولان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین همکاری خوبی داشتند که جای قدردانی دارد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین اضافه کرد: علیرغم اینکه بودجه مجزایی برای برگزاری این اجلاس در نظر گرفته نشده بود اما تاکنون تمام کارها با استفاده از ظرفیت های موجود در دستگاه های اجرایی استان خیلی خوب پیش رفته است.
رحیمی ادامه داد: تمام مدیران دستگاه های اجرایی باید برای برگزاری باشکوه تر این اجلاس همکاری کنند زیرا تنها یک کارنامه ناموفق، به حساب همه مسئولان استان نوشته خواهد شد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین یادآور شد: یکی از مهمترین کارهایی که در حاشیه برگزاری اجلاس سراسری نماز در استان انجام شد، برپایی نمایشگاه عطر حضور بود که دستگاه های اجرایی ظرفیت های مختلف خود در حوزه نماز را در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار دادند.
بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز ششم بهمن در دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین برگزار خواهد شد.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است