۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 366 | تاریخ انتشار: ۱۶:۴۶:۵۰ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – رئیس جهاد دانشگاهی کشور: این نهاد حق ورود به دسته بندی های سیاسی را ندارد

قزوین روز :

رئیس جهاد دانشگاهی کشور: این نهاد حق ورود به دسته بندی های سیاسی را ندارد

قزوین-ایرنا- رئیس جهاد دانشگاهی کشور در دیدار با استاندار قزوین تاکید کرد: جهاد دانشگاهی حق ورود به موضوعات و دسته بندی های سیاسی را نداشته و نباید به این حوزه ورود پیدا کند.

81956318-70507473.jpg

به گزارش روابط عمومی استانداری، حمیدرضا طیبی روز سه شنبه در دیدار با فریدون همتی استاندار قزوین افزود: جهاد دانشگاهی در پیگیری و انجام مجموعه برنامه ها و فعالیت های خود باید با مدیریت ارشد استان هماهنگ باشد.
وی در ادامه گفت: جهاد دانشگاهی توان توسعه علمی و فناوری در کشور را دارد و با ظرفیت هایی که به دست آورده است به سوی پیشبرد اهداف کشور گام برمی دارد.
طیبی افزود: در حال حاضر جهاد دانشگاهی در بخش های زیادی از جمله حوزه های ناباروری، سلول های بنیادی، نانو تکنولوژی، تولید دارو، صنایع و انواع فرستنده های رادیویی، صنعت نفت و بسیاری از بخش های دیگر به گونه ای رشد و پیشرفت کرده که توان رقابت با محصولات و تولیدات خارجی را دارا است.
رئیس جهاد دانشگاهی کشور افزود: تمام واحدهای زیر مجموعه جهاد دانشگاهی باید بر اساس نیازهای ملی و مزیت های های بومی حرکت کنند تا با تکیه بر پژوهش و فعالیت های علمی به دستاوردها و نتایج قابل ارایه ای در جامعه دست یابند.
طیبی با اشاره به اینکه براساس نقشه جامع علمی، مبنای پیشرفت کشور تکیه به توان داخلی است، ادامه داد: طرح نقشه جامع علمی در شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح و تصویب شده و در بسیاری از حوزه ها جهاد دانشگاهی می تواند با تکیه بر این سند و نیازها و اولویت های مناطق فعالت ها و برنامه های خود را به پیش ببرد.
وی از درمان ناباروری از روش کنترل از راه دور و احیای فرش قزوین به عنوان دو نمونه از محورهای فعالیت جهاد دانشگاهی استان قزوین نام برد و اظهارداشت: توانمندی های جهاد دانشگاهی در خدمت توسعه استان است بنابراین با شناسایی زمینه های همکاری مشترک باید از توان و ظرفیت جهاد دانشگاهی براساس مزیت های استان استفاده و بهره برداری کرد.
طیبی در پایان اظهار کرد: جهاد در حوزه گردشگری و پزشکی نیز از تجربیات خوب و مناسبی برخوردار است که می توان از این توان و ظرفیت استفاده کرد.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار