روحانی:مرحوم حاج مصطفی خمینی امید همه انقلابیون بود

پایان دومین جلسه رسیدگی به پرونده «حمید بقایی»

کابوس پرسپولیس در خط حمله

اعتراض رسمی استقلال به حکم محرومیت وریا

دستگیری سه سارق حرفه‌ای منزل

با کارت مترو سوار تاکسی شوید

وسواس و صدماتی که به روان خانم ها می زند

راه و روش فروش خودروی دست دوم

غرویان : باید از ناطق نوری و سید حسن خمینی در تصمیم‌گیری‌ها و تریبون‌های نظام استفاده کنیم

به خاطر بیرانوند آن‌طور پنالتی زدم

آمریکا به دنبال بهانه‌جویی است

حمایت ایران از مقاومت هیچگاه قطع نشده است

کد خبر: 1492 | تاریخ انتشار: ۱۷:۵۰:۵۰ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – رئیس کمیته امداد امام(ره):اقامه نماز در ادارات نیازمند بازنگری است

قزوین روز :

رئیس کمیته امداد امام(ره):اقامه نماز در ادارات نیازمند بازنگری است

قزوین- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، اقامه نماز در دستگاه های اداری را نیازمند بازنگری دانست و گفت: اقامه نماز در این مکان ها باید با سرعت لازم انجام شود چرا که ادارات محل خدمت مردم هستند.

81936386-70472313.jpg

به گزارش ایرنا، پرویز فتاح روز سه شنبه در بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز که در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد، با اشاره به نقش نماز در خودسازی افراد، افزود: نماز جماعت در ادارات باید با سرعت لازم اقامه شود تا کارمندان بتوانند پاسخگوی مردم بوده و کارهای محول شده را در زمان تعیین شده به انجام برسانند.
وی با تاکید بر اینکه اقامه نماز در ادارات باید جدی تر گرفته شود، در ادامه کمیته امداد را نهادی انقلابی یاد کرد و اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) در زمینه برپایی نماز جماعت در بین دستگاه ها موفق عمل کرده است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، ترویج نماز را لازمه جامعه اسلامی دانست و گفت: باید به طور جدی در پی تقویت فرهنگ نماز باشیم چرا که این مهم آثار فراوانی را برای جامعه به همراه دارد.
وی به اثرگذاری یاد خداوند در زندگی انسان ها اشاره کرد و اظهار داشت: اهمیت نماز به حدی بالا است که خداوند متعال هر جا که می خواهد ارتباط با خودش را تعریف و معرفی کند به نماز اشاره می کند.
فتاح ادامه داد: بحث نمازخواندن و نمازخوانی در جامعه باید به عنوان یک فضیلت مهم اجتماعی مطرح شود تا نسل نو به این فریضه واجب اهمیت بیشتری بدهند.
وی با اشاره به تاثیر مستقیم نماز در روحیات معنوی افراد، گفت: انسان زمانی که برای اقامه نماز می ایستد، از وجود محدود خویش پرواز کرده و به حقیقتی می پیوندد که در آن هیچ گونه نقص، کاستی و محدودیتی نیست.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در پایان گفت: اصلاح انسان و جامعه در گرو توجه به نماز و ترویج آن است از این رو باید فرهنگ نماز را در تمام سطوح جامعه گسترش داد.
۷۳۸۹/ ۳۰۱۳

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار