نامه انتقادی مطهری به حسین شریعتمداری

عکس بسیار جالب و عجیبی که سایت فدراسیون از بازیکن پرسپولیس منتشر کرد.

جهانگیری: محدودیت‌های منابع دولت جدی است

ادعای بزرگ مالی درباره پرسپولیس طاهری و حسین هدایتی در برنامه نود فاش شد!

وزیر اطلاعات: افراط گرایی مذهبی در هر دین به حرکت‌های ناهنجار می‌انجامد

خوش خواب‌ها چه ویژگی هایی دارند

واکنش معنادار سرمربی استقلال به هواداران پرسپولیس

ناشناخته بودن در جام‌جهانی به سود ایران خواهد بود

برانکو: دیدار با صنعت نفت بعد از داربی سخت‌ترین مسابقه ما بود

ناگفته‌های بهمنی از ضراب، زنجانی و خاوری

واقعا جای ستاره پرسپولیس در تیم ملی خالی است

شلیک موشک به جنوب سرزمین های اشغالی

کد خبر: 1319 | تاریخ انتشار: ۱۷:۴۱:۳۱ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – رابطان شورای آموزش و پرورش هنوز در استانها جدی گرفته نشده است

قزوین روز :

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین

رابطان شورای آموزش و پرورش هنوز در استانها جدی گرفته نشده است

قزوین-ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از شورای عالی استانها به عنوان موتور محرکه آموزش و پرورش یاد کرد و گفت: به نظر می رسد موضوع رابطین شورای آموزش و پرورش به شکل شایسته خود هنوز در استان ها جدی گرفته نشده است در حالیکه مسیر اصلاح بسیاری از فرایندها و اشکالات از این طریق فراهم می شود.

81924161-70451834.jpg

به گزارش ایرنا سالار قاسمی روز یکشنبه در نشست تخصصی رابطان شورای عالی آموزش و پرورش استان که با حضور احمد عابدینی معاون کمیسیون های شورای عالی آموزش و پرورش کشور برگزار شد، افزود: شورای عالی برای اینکه اثر تحولی داشته باشد باید کارشناسان و مدیران مسلط به قوانین و دستورالعمل مصوب شورایعالی باشند از سویی دیگر در شورای عالی زمینه لازم برای انتقال نقطه نظرات استانی فراهم شود.
وی با اشاره به اهمیت وجود شورایعالی اضافه کرد: سرچشمه و منشا اصلی پژوهش، خلاقیت و ایجاد اصلاحات لازم در کتاب های آموزشی و قوانین، شورای عالی آموزش و پرورش است.
قاسمی با بیان اینکه برای انجام هرکاری بسترهای مورد نیاز آن باید فراهم باشد، اضافه کرد: در شورای آموزش و پرورش باید اطلاعات لازم جهت آگاهی استان ها با قوانین و آیین نامه ها منتقل شود زیرا بستر اجرای تمام برنامه ها در قوانین و مقررات است.
وی با اشاره به سخن امام خمینی(ره) که مجلس در راس امور قرار دارد، اظهار داشت: شورای عالی آموزش و پرورش نیز همان مجلس آموزش و پرورش است که جایگاه تصویب قوانین، نظارت و اجرای آنها را دارد.
قاسمی ارتقای مستمر کیفیت را راهبرد وزارت آموزش و پرورش دانست و خاطرنشان کرد: این امر با پرداختن به محتوای مطلوب میسر می شود و شورای عالی آموزش و پرورش در تحقق این هدف نقش مهمی دارد.
وی خاطرنشان کرد: بستر اجرای سند تحقق تحول بنیادین و نقشه جامع علمی کشور شورای عالی آموزش و پرورش است که نقش خود را ایفا می کند.
قاسمی افزود: یکی از مشکلات موجود در استانها این است قوانین و مقرراتی که شورای عالی وضع کرده است بسیاری از مدیران و کارشناسان نسبت به آنها آگاهی لازم را ندارند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در پایان با تبریک اجرای برجام و پیروزی در عرصه دیپلماسی افزود: این پیروزی بزرگ با تدابیر و حمایت مقام معظم رهبری، ارکان نظام و هوشمندی عالمانه دولت تدبیر و امید محقق شد.
۲۴ تا ۳۰ دی ماه با عنوان هفته شوراهای آموزش و پرورش نام گذاری شده است.
در استان قزوین و مناطق تابعه ۱۵ شورای آموزش و پرورش به ریاست استاندار، فرمانداران و بخشداران و عضویت افراد متخصص و برجسته برای تحقق اهداف آموزش و پرورش جلساتی را بطور منظم برگزار می کنند.
تاکنون ۸۳ درصد مصوبات سال گذشته شورای آموزش و پرورش استان قزوین اجرایی شده است.
۷۳۸۸/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار