۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 423 | تاریخ انتشار: ۱۶:۴۹:۳۲ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در قزوین آغاز شد

قزوین روز :

حماسه همدلی و مشارکت

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در قزوین آغاز شد

قزوین – ایرنا – راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن همزمان با سراسر کشور در قزوین آغاز شد.

81959437-70513621.jpg

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، راهپیمایان قزوینی با در دست داشتن پرچم های سه رنگ کشورمان و حمل تصاویری از امام راحل و مقام معظم رهبری، با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، ما با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم، در حال حرکت در مسیرهای اعلام شده راهپیمایی هستند.
اقشار مختلف مردم از پیر و جوان، زن و مرد، دانش آموز و دانشجو گرفته تا کارگر و کارمند و کشاورز و همچنین اصناف و بازاریان، فرهنگیان، ورزشکاران، نیروهای مسلح، جانبازان و خانواده های معظم شهدا به همراه مدیران و مسوولان استانی در راهپیمایی سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در قزوین حضور دارند تا بار دیگر با آرمان و ارزش های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کنند و همراه با هموطنان خود عظمت و اقتدار ایران را به جهانیان نشان دهند.
میدان آزادی (سبزه میدان)، خیابان پیغمبریه، خیابان شهدا، خیابان سلامگاه و گلزار شهدا تا آستان متبرک امامزاده حسین ابن علی ابن موسی الرضا (ع) مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهر قزوین است.
بر این اساس، گزارش های دریافتی، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در سایر شهرها و روستاهای استان قزوین آغاز و در حال برگزاری است.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار