عناوین روزنامه های امروز ۹۶/۰۸/۱۵

عناوین روزنامه های ورزشی ۹۶/۰۸/۱۵

عادت‌های آنلاینِ بدی که خلاقیت‌تان را نابود می‌کنند

برگزاری تمرینات پرسپولیس بدون دروازه بان های اصلی تا روز سه شنبه

آمریکا تلاش می‌کند با هزینه ایران برجام را عقیم کند

دعوت کی‌روش از مربیان تیم‌های لیگ‌ برتری و لیگ یکی

سلیمی نمین:احمدی نژاد در دشمن شناسی دچار کج فهمی بود

خوش و بش بازیکنان استقلال با مربی اخراجی

قاسمی: استعفای حریری یک سناریو از پیش تعیین شده بود

همسرانی که با هم متفاوت‌اند، چطور رابطه‌ی خوبی برقرار کنند

برهانی چگونه ۲ میلیارد طلبکار شد

حقیقی در جمع ۵ دروازه‌بان برتر لیگ برتر سوئد

کد خبر: 1312 | تاریخ انتشار: ۱۷:۴۱:۱۱ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – رسانه اثرگذارترین ابزار در برابر تهدیدات فرهنگی و جنگ نرم دشمن است

قزوین روز :

معاون سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما

رسانه اثرگذارترین ابزار در برابر تهدیدات فرهنگی و جنگ نرم دشمن است

قزوین-ایرنا- معاون سرمایه انسانی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی گفت: رسانه اثرگذارترین ابزار در برابر تهدیدات فرهنگی و جنگ نرم دشمن است که می تواند توطئه های دشمنان را خنثی و بی اثر کند.

81923933-70451457.jpg

به گزارش روز یکشنبه ایرنا علی اصغر جعفری در سفری دو روزه به قزوین در جمع کارکنان صدا و سیمای مرکز قزوین با اشاره به تأثیر برنامه های رسانه ملی در مقابله با جنگ نرم دشمنان افزود: تغییر ماهیت قدرت، سرعت تغییرات و توجه بشر به مسائل راهبردی موجب شده تا دنیای امروز متفاوت از گذشته باشد که این تفاوت موجب سیال شدن نیازها و ملزومات راهبردی بشر شده است.
وی با اشاره به پیدایش جنبش های اسلامی منطقه و تلاش دشمن برای مهار جمهوری اسلامی اظهارکرد: دشمن با تروریست های منطقه برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی به تحرکاتی همچون جنگ در سوریه و یمن اقدام کرد که این جنگ های نیابتی موجب پیدایش ظرفیت جدید برای همگرایی حوثی ها، علویون و فاطمیون با کشورمان شد.
وی به راهبردهای دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی راهبردهای براندازی و مهار را در دستور کار قرار داد که به فضل الهی تاکنون ناکام مانده و اکنون نیز به راهبرد استحاله و نفوذ روی آورده است.
علی اصغر جعفری در پایان به برنامه های معاونت سرمایه انسانی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی در حوزه نیروهای انسانی اشاره و خاطر نشان کرد: همکاران ما در حال طراحی و تدوین مدلی هستند که بتوانند بر اساس آن نیازهای همکاران و چالش های آنان را برطرف کنند.
شرکت در جلسه شورای مدیران صدا وسیما استان، حضور در گلزار شهدا و زیارت امامزاده حسین(ع)، ادای احترام به شهدای رسانه، تجلیل از خانواده شهدای صدا و سیمای مرکز قزوین و شرکت در شورای ایثارگران مرکز از دیگر برنامه های معاون سرمایه انسانی رسانه ملی و هیات همراه در سفر دو روزه به استان قزوین بود.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر